'Sandały na klocku'
Zobacz oryginał śr., 15/08/2012 - 13:08kilka postów temu pisałam na temat moich idealnych sandałków na klockowym obcasie. Poszukiwałam ich długo i znalazłam, ale dni zrobiły się na moje nie szczęście teraz chłodne i muszę do nich ubierać coś cieplejszego niż spódniczki czy krótkie spodenki.
Dodatkowo chcę napomknąć sprawę jednego dokuczliwego 'anonima' który tak na prawdę jest znaną mi blogerką, nie spodziewała bym się tego po takich osobach. No ale dostępny już od dawna jest program do sprawdzania ip komentarzy i zawsze jest on zgodny. Nie będę tu upubliczniać nazwy twojego bloga bo nie mam w sobie tyle jadu co ty.
| sandały - allegro, zegarek - Raj Biżuterii , spodnie - Nn, sweterek - atmosphere, torebka - f&f |


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



