Co w torebce piszczy!
Zobacz oryginał śr., 22/08/2012 - 13:27Co w torebce piszczy? O właśnie. Zostałam zaproszona do akcji aby pokazać zawartość swojej torebki i pokrótce ją opisać. Moja torebka musi być mała ale za razem pakowna. Cenię sobie komfort i wygodę a przy dużej torebce było by to dla mnie problemem. Zawsze mam przy sobie portfel, telefon, jakieś drobne kosmetyki, to w razie gdybym niespodziewanie została u chłopaka na noc. Do tego w mojej torebce nie może zabraknąć gumki do włosów i pendrive - jako przyszła informatyczka muszę go mieć zawsze przy sobie ;) Na dnie torebki zawsze kulają się luźno długopisy, jest tam także notes i okulary. 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



