Lista blogów » effect-placebo

Zmiany zmiany + dodomku

Zobacz oryginał


Obraz%2B012.jpg

Pierwszy post jedzeniowy (?) przed Wami! Jako, że jestem fanką pyszności, nowości a moim hobby i pasją jest jedzenie (tak, takie zjawisko też istnieje) i ogólnie mój cały świat kręci się wokół konsumpcji, nie mogę nie pokazać Wam świetnych batonów, jakie dostałam od marki Zmiany Zmiany. Pierwsze na co zwracamy uwagę to opakowanie, wiadome. Macie też tak, że jeżeli coś jest ładniej, ciekawiej, w nietypowy sposób zapakowane to kusi was jeszcze bardziej? No ja tak niestety mam. Zabawne i chwytliwe nazwy - oto tu chodzi!Obraz%2B013.jpg


Przedstawiam Więc Wam: Lewy Sierpowy, Aloha i Kosmos. 100% naturalnych składników. Zero cukru, słodzików, syropów, utwardzonego tłuszczu i innych ulepszaczy. Batony z energią, dla wszystkich twardzieli i twardzielek! :)


Obraz%2B014.jpg


Co zawierają batoniki? Daktyle, figi, orzechy nerkowca, migdały, słonecznik, kakao, płatki kokosowe, jagody goji. Same zdrowotności i pyszności! Koniecznie trzeba dodać, że 1% zysku ze sprzedaży tych batonów idzie na Stowarzyszenie Otwarte Klatki, więc już wiecie gdzie kupić 'coś słodkiego'.


Obraz%2B015.jpgKolejna ciekawa sprawa. Jeżeli jesteście takimi strasznymi leniami jakim jestem chociażby ja i nie zawsze chce Wam się wychodzić do sklepu na zakupy by taszczyć te wszystkie ciężkie reklamówy i tylko modlicie się, by dosłownie przed samym nosem nie zapaliło Wam się czerwone światło (historia z życia wzięta) to polecam Wam stronę dodomku.pl. Ogromny wybór, z każdej kategorii jakiej chcecie, po prostu jeden wielki, internetowy market. Wybieracie ile rzeczy chcecie i po dwóch dniach wszystko jest już u Was w mieszkaniu. Proste, prawda? :) Plus: darmowa dostawa na terenie całej Polski!

o%2B050.jpg


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.