Lista blogów » Amour-15

ZIMOWE ZDOBIENIE Z HYBRYDAMI SEMILAC: 151 ARMY GREEN I RENIFERKI

Zobacz oryginał
zimowe_zdobienie_hybrydy.JPG
Kiedy zobaczyłam hybrydę 151 Army Green z Semilaca, widziałam, że musi znaleźć się u mnie! Udało mi się zdobyć ją jeszcze przed świętami. To piękna zgniła zieleń, bardzo modny kolor w tym sezonie. Jeśli jesteście ciekawe moich reniferów - zapraszam do dalszej części wpisu.Niejednokrotnie wspominałam, że nie mam żadnych szkoleń i nie robię nikomu paznokci zawodowo - jedynie moim przyjaciółkom, bo sprawia mi to frajdę. Lubię pokazywać Wam co zmalowałam i powiem Wam, że to dodatkowo mnie motywuje do rozwijania się w tym temacie. Ostatnio miałam niezłą wenę i pół nocy malowałam świąteczno-zimowy wzornik. Żałuję, że ciężko znaleźć mi na to więcej czasu, ale kupiłam sobie na święta jeszcze kilka czystych wzorników i może uda mi się nieco poćwiczyć rękę :-) 
semilac_army_green.JPG

Dzisiaj chciałam pokazać Wam typowo zimowe mani, mimo, że butelkowa zieleń kojarzy mi się raczej z jesienią, ewentualnie z wiosną, a z zimą najmniej to renifery nadają właściwy klimat. Moim zdaniem są przeurocze - mamy tutaj parkę - chłopczyka i dziewczynkę :-) Postanowiłam namalować ich obok siebie, a na drugiej ręce na palcu serdecznym znajduje się tylko małe czerwone serduszko. Swoją drogą Army Green ładnie wygląda z kolorkiem właśnie czerwonym i warto rozważyć takie połączenie.
semilac_zdobienie_hybrydami.JPG

Idzie mi coraz lepiej, bo parę reniferów wymalowałam dość szybko. Pierwsze podejście było na wzorniku a drugie na pięknych paznokciach Agi. Chociaż nie są perfekcyjne to mają w sobie coś uroczego. Dodatkowo wydaje mi się, że to właśnie na takim zielonym tle wyglądają najlepiej! 
swiateczne_paznokcie_2016.JPG

Mam Wam do pokazania jeszcze kilka pięknych kolorków z Semilaca, które jakiś czas temu znalazły się w moim posiadaniu. W tym roku nie będzie typowo świątecznych zdobień, jedynie te zimowe i karnawałowe. Inne zdobienia w tym także świąteczne możecie oglądać pod etykietą HYBRYDA. Jestem ciekawa czy kupujecie taką słodką parkę na paznokciach, bo ja zdecydowanie tak :-)! 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.