Lista blogów » Feather

Zimowa Czarna Kurtka

Zobacz oryginał
Witajcie Czytelnicy! Dziś zimowa stylizacja! Czarna kurtka, botki traperki na obcasie czarne spodnie i białą koszula. Ogólnie całość bardzo ciekawie się prezentuje i mam nadzieje, że Was zainspiruje do kombinowania i łączenia różnych stylów. ZimowaKurtkaBorn2be.JPGZimowaKurtkaBorn2be-2.JPG


Zimowa Kurtka 

Dzisiaj jak już pisałam kurtka zimowa czarna, do tego traperki na obcasie czarne spodnie i biała koszula. Myślę, że zestaw dość ciekawy bo nie jest typowy jak na mnie. Postawiłam trochę się pobawić różnymi stylami i stworzyć coś klasycznego ale, z nutką pazura. Przecież zima to nie tylko buty na płaskim obcasie, ale też wysokie obcasy. Czasami pod tymi warstwami też chcemy poczuć się seksownie. 

Kurtka pochodzi, ze sklepu Born2be i nawet na moim kanale jest film typu mierzymy born2be i pokazuje ją własnie i mówię też o tym jak cieplutka jest i idealna na mrozy. Polecam obejrzeć! 
Buty? Traperki na obcasie nie wiedziałam, że kiedykolwiek na coś takiego się skusze. 
Buty naprawdę solidne i na śniegi idealne ;). Jeśli szukacie takich to polecam! 
Więcej znajdziecie w filmie!
Obecnie na stronie Born2be jest masa wyprzedaży i można znaleźć perełki i super cenach! Polecam zerknąć! A, jeśli lubicie oglądać różne fimy to zapraszam na kanał tam też mały haul zakupowy, w którym pokazuje moje ostatnie zdobycze, z wyprzedaży. CO jakiś czas pojawiają się też vlogi ;). Zapraszam serdecznie. 
ZimowaKurtkaBorn2be-3.JPG

ZimowaKurtkaBorn2be-8.JPG


ZimowaKurtkaBorn2be-4.JPG


ZimowaKurtkaBorn2be-5.JPG


ZimowaKurtkaBorn2be-6.JPG


ZimowaKurtkaBorn2be-7.JPG


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.