Zielony welur i skromny folk / Green velvet and modest folk
Zobacz oryginał czw., 28/09/2017 - 19:57"Lubię bawić się modą, łamać style, prowokować. (...) Wkładam rzeczy ekstrawaganckie, bo mi się podobają, a nie po to, by być zauważoną". Monika Olejnik
Z tych samych powodów ja wkładam LUMPOLI, to co oglądacie na blogu.
Cytat pochodzi z wywiadu z Moniką w "Urodzie", który to wywiad posłała mi kochana Renia Jaz.
Serdecznie dziękuję za komentarze do poprzedniego posta z tą bardzo zamieszaną stylówką w okolicy boho. Poważnie oberwałam i wciąż obrywam od koleżanek zza oceanu za dżinsy dzwony pod sukienką i za kompletnie niepasującą katanę do ślicznej sukienki. Po prostu zawsze wszystkiego u mnie za dużo. Dziś znów mieszam elegancki welur z prostymi elementami folkowymi, mieszam i próbuję się nie bać reakcji, choć to chyba dużo bezpieczniejszy zestaw. Na własne życzenie jestem już bardzo, bardzo zmęczona i chyba ponownie zagubiona, kołacze mi po głowie "co ja tutaj robię?" i jaki to ma sens, dlatego przyspieszam, żeby wygonić to co mam gotowe i na chwilę przynajmniej zwolnić, przemyśleć i zobaczyć co dalej. Jestem w bardzo złych miejscach ze sobą, choć nie opuszcza mnie nadzieja, że to tylko kolejny przejściowy kryzys, a nie ten ostateczny.
Trochę o stylizacji
Ta stylizacja to kolejne trendowe i stylowe zamieszanie. Jest marynarka z pięknego zielonego weluru z lekko rozszerzanymi rękawami i długa spódnica elastyczna tuba z głębokiego zielonego, prawie czarnego aksamitu, z rozcięciem, które powinno być z przodu, ale mi bardziej pasowało z tyłu. Mamy więc coś jakby zielony aksamitno-welurowy total look. Przełamałam go surowymi elementami folkowymi, grubą szydełkowaną białą bluzką bez rękawów jakby wyciętą z wykrochmalonej serwety i prostą torebką kuferkiem w kolorowe jakby łowickie paski. Do tego czarne szpilki, broszka czerwony goździk i to by było na tyle :)
Dziś wszystko co mam na sobie pochodzi z second-handów.
Today I'm wearing everything from second-hand shops.
żakiet/jacket - H&M
bluzka/blause - TOGETHER
buty/shoes - PETER KAISER
torebka/bag - KATE SPADE New York
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.














