Lista blogów » Let Them Wear

Z serii kobieta w XXI wieku - Top 10 aplikacji na smartfona// zbiór moich modowych inspiracji

Zobacz oryginał

Ostatnio moja aktywność internetowa bardziej niż na laptopie skupia się na smartfonie. Postanowiłam podzielić się z wami listą moich ulubionych aplikacji. A wy macie jakie polecacie? Czekam na propozycje w komentarzach!

tagsforlikes - pierwszy z moich ulatwiaczy zycia - przydatna aplikacja generująca hashtagi na Instagram. Wystarczy wybrać pasującą do zdjęcia  kategorię i skopiować tagi!

pixlrexpress - najlepsza aplikacja do obróbki zdjęć. Oprócz podstawowych funkcji takich jak możliwość poprawy kontrastu, przycięcia czy wyostrzenia mamy do dyspozycji wachlarz tematycznych filtrów i narzędzie do tworzenia kolarzy. Oczywiście do zdjęcia możemy również dodać znak wodny czy naklejkę.

kii keybord + handcent emoji plugin - dzięki tej aplikacji dysponuje paczką świetnych emotikon np. czy (¯▼¯) (☆▽☆)

Whats up - komunikator pozwalający na darmowe wysyłanie wiadomości, zdjęć i filmów do znajomych. Jak dla mnie dużo przystepniejszy i szybszy niż facebookowy messanger.

viber - jak wyżej, dodatkowo dochodzi funkcja darmowych rozmów. Ciekawą funkcją tej aplikacji jest możliwość wysyłania naklejek z np. Twarzami z memów internetowych.

skycash - to taki wirtualny portfel, który pozwala na łatwe i szybkie kupno biletów, w różnych miastach w Polsce - ja kupuje głównie bilety MPK lub PKP, ale wiem że aplikacja pozwala również na zakup biletów do kina czy na doładowanie telefonu.

camera360 - najlepsza aplikacja obslugująca aparat. Szybka, łatwa w obsludze i darmowo. Do dyspozycji mamy wachlarz filtrów (m in. Wygladzanie cery) z poglądem na żywo.

no Crop - do tej pory myślałam, ze dodawanie zdjęć w normalnych proporcjach na Instagram to przywilej posiadaczy Iphonòw. Dopóki nie odkryłam tej aplikacji. Oprócz dodawania marginesów do zdjęć pozwala je dowolnie edytować, dając użytkownikowi wybór spośród wielu ciekawych wzorów.

SoundHound - świetna aplikacja rozpoznająca muzykę. Używam jej za każdym razem gdy lecąca w radiu piosenka mi się spodoba, a nie znam jej tytułu. Program zapamiętuje moje wyszukiwania i śmiało mogę zrobić z nich potem playliste!

Jak dojadę - nie ruszam się bez tego z domu. Idealnie planuje moje miejskie podróże komunikacja, a jak się zgubię wbudowana nawigacja szybko nakieruje mnie na dobrą drogę

PS Ten post w calości został stworzony w całości za pomocą telefonu

Na deser paczka modowych inspiracji na koniec lata i jesień. Zdjęcia pochodzą z Tumblr'a w większości od atomic-kids i fashion-clue.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.