Hi!Mamy wyniki konkursu z SPOKO.Okulary wygrywa Asistylee Serdecznie gratuluje!Prosimy o kontakt na FB:Ewelin.W lub SPOKO W celu podania adresu do wysyłki.
Do następnego!
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.
Prowadzisz blog o modzie?Zarejestruj się i dołącz do najlepszych blogerek w Polsce!
*****
PARTNER
ŚCIĄGNIJ NA SWÓJ BLOG