Lista blogów » BAMBI BOHO

Wybielanie zębów z Dr Martin Schwarz Expert 38%.

Zobacz oryginał
Zel%2Bdo%2Buwuwania%2Bplytki%2Bnazebnej%
Kilka tygodni temu w moje ręce wpadł zestaw do domowego wybielania zębów Dr Martin Schwarz Expert 38%. Wybielanie zębów w ostatnim czasie stało się bardzo popularne. Dużo osób korzysta z profesjonalnego wybielania lub stara się wybielić swoje zęby domowymi preparatami. Uwielbiam szeroko się uśmiechać i pokazywać białe zdrowe zęby. Osoby uśmiechnięte są odbierane pozytywnie, uśmiech otwiera wiele drzwi. Dlatego dbam, by był szczery i... biały :) Przyznam się, iż mam biały uśmiech ale może być jeszcze bielszy. 
Dr. Martin Schwarz
Profesjonalna higiena jamy ustnej za pomocą specjalistycznych produktów dentystycznych. 
Dr. Martin Schwarz to niemiecka marka produktów do pielęgnacji jamy ustnej i zębów. Wierzymy, że prawdziwe piękno zaczyna się od zdrowego, białego uśmiechu. Właśnie dlatego włożyliśmy wiele wysiłku w stworzenie portfolio innowacyjnych i skutecznych produktów, które umożliwiają utrzymanie doskonałego zdrowia jamy ustnej i pięknego, białego uśmiechu. W naszej ofercie znajduje się szereg produktów z kategorii oral care, takich jak żele do wybielania zębów, żele antybakteryjne do zębów, pasty do zębów, akcesoria do pielęgnacji zębów i inne. Nasze produkty są zarejestrowane w CPNP, a dzięki swojej unikalnej, całkowicie bezpiecznej formule zapewniają najlepsze rezultaty działania. 
Nasze produkty zostały dokładnie przebadane i spełniają najnowsze normy EU wg. niemieckich standardów jakości. 
Ciesz się zdrowymi, białymi zębami i pięknym uśmiechem używając produkty do pielęgnacji jamy ustnej Dr. Martina Schwarz.
Dr. Martin Schwarz – “Bring your smile back.”

Antybakteryjny żel do zębów Bioscaling to preparat do samodzielnego i nieinwazyjnego usuwania płytki nazębnej w sposób całkowicie bezpieczny dla zębów i szkliwa. Ze względu na silne właściwości antyseptyczne Bioscaling usuwa bakterie, wirusy i grzyby z ust, zapobiegając w ten sposób infekcjom.

Unikalne właściwości antyseptyczne preparatu wpływają na spowolnienie negatywnych procesów biochemicznych zachodzących w jamie ustnej, które są jedną z głównych przyczyn powstawania błonki nabytej w procesie adhezji bakteryjnej.

Preparat skutecznie redukuje ilość nagromadzonych na powierzchni zębów bakterii oraz przeciwdziała tworzeniu się biofilmu, który prowadzi do powstania kamienia nazębnego.
Chociaż Bioscaling został stworzony w celu zwalczania płytki nazębnej, jego silne właściwości dezynfekujące zapewniają doskonałe wyniki w usuwaniu niepożądanych mikroorganizmów (takich jak wirusy, bakterie i grzyby) z ust użytkownika, a tym samym zapobiegają infekcjom.

Termokurczliwe nakładki na zęby – Flexi Trays marki Dr. Martin Schwarz to zestaw akcesorii stomatologicznych przeznaczonych do samodzielnej aplikacji wachlarza produktów dentystycznych na powierzchnię zębów. 

Nakładki na zęby są powszechnie używane do dystrybucji preparatów, takich jak żel wybielający, żel odczulający, żel antybakteryjny itd. na zęby użytkowników – bez pomocy lekarza stomatologa. Termokurczliwe nakładki na zęby są odpowiednikiem profesjonalnych, wykonywanych na zamówienie szyn stomatologicznych. 

Szyny stomatologiczne powstają w wyniku pobrania indywidualnego wycisku zębów pacjenta przeprowadzonego w klinikach ortodontycznych lub dentystycznych. Flexi trays zapewniają podobną funkcjonalność co szyny stomatologiczne, bez konieczności wizyt u specjalisty. Aby użyć termokurczliwych nakładek na zęby Flexi Trays Dr. Martin Schwarz do rozprowadzenia żelu na zębach, należy wykonać wcześniejszą procedurę dopasowania produktu do kształtu uzębienia. 

Dostosowywanie Flexi Trays wymaga dostępu do gorącej i zimnej wody oraz kilku minut czasu. Sama procedura zaś, jest łatwa do przeprowadzenia samodzielnie w domu, i opisana jest w 3 prostych krokach.

Proces wybielania zębów zaczęłam od dopasowania nakładek. Jest to bardzo proste :)

1. Do miseczki nalej gorącej wody, poczekaj chwilę i zanurz pierwszą nakładkę. Trzymaj ją w gorącej wodzie 6-8 sekund, nie dłużej by plastik nie rozpuścił się. 
2. Upewnij się, że nakładka nie jest zbyt gorąca i nałóż ją na łuk zębów. Zasysając powietrze i dociśnij palcem nakładkę do zębów.

3. Jeśli nakładka nie przylega do zębów idealnie, powtórz cały myk z gorącą wodą. Po drugim, maksymalnie trzecim razie powinno być już ok, wówczas utrwal kształt nakładki poprzez zanurzenie jej w lodowatej wodzie. To samo zrób z drugą nakładka.

Przed nałożeniem nakładki umyj i dokładnie osusz zęby. 

Preparat Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% ma konsystencję żelową. Wyciśnij trochę żelu do środka nakładek, a dokładniej na ich przednią powierzchnie, tak by po nałożeniu nakładek żel znalazł się na ich zewnętrznej części. Nie wyciskaj zbyt dużo produktu, jeśli wypłynie z nakładki na dziąsła, koniecznie usuń jego nadmiar. Trzymaj nakładki na zębach przez pół godziny. Po tym czasie zdejmij je, wypłucz zęby wodą a nakładki dokładnie umyj i wysusz. 

Jedna strzykawka preparatu wystarcza na ok. 3-6 sesji, w zależności od ilości zużytego żelu, od tego czy wybielamy całe luki czy tylko od czwórki do czwórki (dalsze zęby są mniej widoczne i tym samym nie muszą być aż tak białe) oraz od powierzchni zębów. Produkt przeznaczony jest do cyklu zabiegów przeprowadzanych co 1-3 dni. Expert 38% zaleca się używać nie dłużej niż 12 dni zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania.

Myślałam, że mam w miarę białe zęby, ale dopiero po użyciu Expert 38% Dr. Martin Schwarz zauważyłam różnicę. Przed zastosowaniem preparatu wybielającego określiłabym swój kolor zębów na W2. Po kuracji mogę śmiało stwierdzić, że mój poziom to W1. Mimo faktu że początkowo byłam nastawiona do preparatów dość sceptycznie, efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bioscaling dokladnie oczyścił ząbki a Expert 38% rozjaśnił ich koloryt wybielając nawet szczeliny między zębami, które pokrywał osad z kawy i herbaty. Jestem bardzo zadowolona z końcowego rezultatu i będę korzystać z preparatów tej marki najpewniej przed specjalnymi okazjami, aby podtrzymać efekt. Wybielanie Expertem 38% jest bezpieczne i nie zauważyłam żadnego podrażnienia dziąseł, bólu, białych plamek na zębach czy uczucia suchości ust podczas wybielania jak również już po przebytych sesjach. 

Czy wy również używaliście produktów do wybielania zębów??? Zachęcam Was do poczytania artykułu o rankingach wybielaczy!
Bioscaling%252C%2BExpert38%2Bi%2BFlexi%2
Preparaty%2Bdo%2Bdomowego%2Bwybielania%2
Rezultaty%2Bkuracji%2Bwybielajacej%2BExp
Zele%2BDr.%2BMartin%2BSchwarz%2B-%2BBrin
Zestaw%2Bdo%2Bwybielania%2Bzebow%2Bmetod

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.