Lista blogów » Moja szafa i ja

WHITE & PINK CHECK

Zobacz oryginał
_DSC0738.JPG


Nigdy nie należałam do tych, co do przesady uwielbiają kolor różowy. Być może dlatego, że jako rozszalały brzdąc, zdecydowanie wolałam trampki i skakanie po drzewach od przebierania lalek w cukierkowe sukienki.
  ig-badge-view-24.png
Miałam tę przewagę, że byłam jedyną dziewczyną w męskim towarzystwie, więc nie przywiązywałam uwagi do wyglądu. Wtedy najważniejsza była nieprzezwyciężona przyjaźń i strzelanie z łuku, a najbogatszy był ten co miał domek na drzewie! My mięliśmy :D Zmiany przyszły wraz z koleżanką zza płotu, a może tylko tak to sobie tłumaczę.. Bo przecież zamiłowanie do mody towarzyszyło kobietom w mojej rodzinie od pokoleń. W każdym razie nie lubiłam różowego nawet kiedy śmigałam po mieszkaniu w babcinych szpilkach. Nie lubiłam go też długo długo po tym.. Właściwie przekonałam się do różowego, dopiero jako dorosła już kobieta. Najpierw kilka subtelnych rzeczy, bardziej w pudrowym odcieniu, później fuksja i ostatecznie mamy look w różu od stóp po głowę :)

_DSC0714.JPG

Lubię rzeczy, które mają uniwersalne zastosowanie. Takie, które mogą stworzyć z czymś elegancką stylizację, ale mogę równie dobrze założyć je z czymś klasycznym i rozjaśnią codzienny look. Tak właśnie było z tym sweterkiem. Uwielbiam go nosić do jeansów. Ma taką włochatą strukturę, dzięki czemu nie tylko jest ciepły, ale też przykuwa uwagę. Kiedy tylko zobaczyłam tę spódnicę, wiedziałam, że będzie dla niego idealnym towarzyszem :) Delikatna biało różowa krateczka przywołuje smak malinowych lizaków. Do tego przeurocze buty na obcasie nieco wygodniejszym od szpilki. Srebrna pudełkowa torebka przełamuje słodycz tego zestawienia. Wisienką na torcie jest fascynator, który wyszedł spod moich rąk :)

_DSC0727.JPG

_DSC0748.JPG

_DSC0760.JPG

_DSC0715.JPG

_DSC0729.JPG

_DSC0717.JPG

_DSC0730.JPG

_DSC0740.JPG

_DSC0719.JPG

_DSC0731.JPG

_DSC0743.JPG

_DSC0751.JPG

_DSC0732.JPG

_DSC0750.JPG

_DSC0754.JPG

_DSC0721.JPG

_DSC0723.JPG

_DSC0733.JPG

_DSC0761.JPG

_DSC0726.JPG

_DSC0734.JPG

_DSC0742.JPG

_DSC0759.JPG
photo by Atomek
 
SWETER mohito SPÓDNICA mohito BUTY zara TOREBKA h&m FASCYNTOR made by me OKRĄGŁY PIERŚCIONEK h&m PROSTOKĄTNY PIERŚCIONEK prezent od Babci KOLCZYKI diva BRANSOLETKA pandora NAIL by fruta

Pamiętajcie też, że możecie mnie już obserwować na SNAPIE :D

zdj%25C4%2599cie.JPG

 
Do zobaczenia :*
 
Madlen.png



Zaloguj się, żeby dodać komentarz.