Lista blogów » Amour-15

WALENTYNKOWE MANI HYBRYDAMI SEMILAC: 135 FRAPPE, 159 YASMIN KISS, EFEKT SZRONU, SERDUSZKA I KOTKI

Zobacz oryginał
efekt_szromu_frappe.JPG
Nigdy bym nie podejrzewała, że hybrydy staną się tak sporą częścią mojego bloga. Właściwie postów z zdobieniami pojawia się tutaj najwięcej, ale widzę, że chętnie je oglądacie. Dzisiaj mam dla Was pierwsze walentynkowe mani w delikatnym wydaniu. Na pewno pojawi się tutaj jeszcze co najmniej jeszcze jeden wpis ze zdobieniem walentynkowym tylko w bardziej słodkim wydaniu. Przetestowałam też w końcu efekt szronu na hybrydzie 135 Frappe. Efektem byłam zachwycona. Zdjęcia niestety robiłam dość późno (po jakimś czasie od noszenia hybryd), ale myślę, że wszystko jest jeszcze w miarę estetyczne. Nie przedłużając dłużej - zapraszam do dalszej części wpisu.



hybrydy_walentynki.JPG
Początkowo miało być maksymalnie skromnie, jeden kolor czyli 159 Yasmin Kiss. Bardzo lubię ten odcień, jest maksymalnie rozbielony, ale nadal nie biały. Postanowiłam ostatecznie dodać 135 Frappe i na tym kolorku zrobiłam efekt szronu. Nie sądziłam, że będzie się prezentował aż tak pięknie! 

walentynki_hybrydy.JPG
Ostatecznie zdecydowałam się jeszcze na dodanie malutkich serduszek - wydaje mi się, że dodały uroku całości, chociaż i bez nich całość prezentuje się ciekawie.

walentynki_semilac_hybrydy.JPG
Pierwsze skrzypce grają tutaj kotki - zakochana para ze splecionymi ogonkami. Biała kotka i czarny kocur skradły moje serce dlatego przeniosłam je na paznokcie mojej przyjaciółki. To idealna opcja na walentynki, tak naprawdę nie tylko dla zakochanych :-)! 

walentynkowe_mani.JPG
Jak podoba się Wam moje walentynkowe zdobienie? :-)

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.