Lista blogów » Fashionsmachines

VILA HERMANOS BERGAMOTA & ORANGE BLOSSOM | NOTINO.PL

Zobacz oryginał

 Długie, jesienne i ciemne wieczory zmuszają nas niejako do spędzania większej ilości czasu w domu. Dla jednych jest to ogromny minus obecnej pory roku a dla innych jest to pretekst do pozytywnego korzystania z tego czasu. Dla jednych będzie to okazja do nadrobienia książkowych zaległości, dla drugich obejrzenie wszystkich odcinków The Crown a dla jeszcze innych będzie to czas poświęcony na odpoczynek i regeneracje. Oczywiście można to wszystko połączyć i zorganizować sobie wieczór filmowy, z ciepłym kubkiem herbaty w ręku, z mężem pod kocem i z dobrym humorem. Dzisiaj chciałabym Wam podpowiedzieć jak łatwo stworzyć relaksujący klimat w naszych czterech kątach. 

Uważam że małe rzeczy mogą zrobić wielki efekt! Dlatego też za każdym razem gdy spędzam więcej czasu w domu gdy na dworze jest prawdziwa szaruga odpalam świeczki zapachowe! Uwielbiam zarówno piękne, romantyczne światło jakie dają jak i piękny unoszący się zapach. Lubię świece, które nie tylko pięknie pachną ale również stanowią designerski dodatek we wnętrzu. 

Moim najnowszym nabytkiem jest sojowa świeca marki VILA HERMANOS. Muszę przyznać że w tym przypadku moje serce podbił minimalistyczny design. Średniej wielkości słoik wykonany z ciemnego szkła kryje w sobie 120 g świecy o zapachu BERGAMOTA & ORANGE BLOSSOM. Jest to dość mocny zapach świeżości cytrusów i nut bergamotki. Nie dajcie się jednak zwieść tej świeżości. Zapach unoszący się podczas spalania tej świecy jest specyficzny, stanowczy i jakby męski ? Zdecydowanie kojarzy mi się z męskimi perfumami. Odpalam ją najczęściej gdy chcę spędzić romantyczny wieczór z mężem przy lampce wina. Odpalona nadaje wnętrzu tajemniczego klimatu. 

Na koniec dodam jeszcze że świeczka wykonana jest z wosku sojowego, posiada bawełniany knot. Póki co nie zauważyłam aby brzydko dymiła czy brudziła. Pamiętajcie że bardzo ważny jest sposób palenia takiej świecy. Pierwszy raz warto aby paliła się na tyle długo aby cała górna warstwa się rozpuściła, to powinno sprawić że nie będzie pojawiać się żadne nieestetyczne zagłębienie a cała świeca będzie się spalać równomiernie. 

zapach_do_wnetrza_vila_hermanos_notino.j


notino_swieca_vila_hermanos_bergamota_or


swieczka_vila_hermanos_notino.jpg


swieca_vila_hermanos_notino.jpg


notino_swieca_vila_hermanos.jpg


swieczka_vila-hermanos_bergamota_orange_Dajcie znać kiedy Wy najczęściej używacie świec ? Też podczas jesiennych wieczorów? 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.