Lista blogów » PatrisyaStyle

Vero - Vila - buty marzeń.

Zobacz oryginał

Buty są dla mnie czymś co przyciąga, zachwyca, czymś co dopełnia nasz strój, albo gra w nim główną rolę. Idealne buty powinny być przede wszystkim wygodne. Idąc za tym dalej, dzisiaj przygotowałam dla Was wpis o sklepie internetowym Vero - Vila, który oferuje buty. Tak jak juz pisałam, podjęłam z Nimi współpracę. Tak jak w tym wpisie KLIK, buciki od Nich nadal będę zachwalać - co tu dużo mówić, są po prostu śliczne i bardzo kobiece. Obsługa sklepu jest bardzo, bardzo dobra i miła, bez żadnego problemu można się z Nimi dogadać. Oferują Oni obuwie damskie - baleriny, czółenka, kozaki, klapki, botki, sandały, trampki, japonki, półbuty, śniegowce, drewniaki, kalosze, kapcie i workery. Wszystkie buciki są przecudowne ! Sama miałam problem z wyborem tych, które trafią do mojej szafy. Szczerze mówiąc, zajęło mi to kilka dni. No i jeszcze kwestia cen. Według mnie ceny są naprawdę bardzo konkurencyjne. Wiele internetowych sklepów obuwniczych posiadających identyczne obuwie, życzy sobie 20, 30 a czasem nawet 40 % więcej niż Vero-Vila.
I ostatnie najważniejsze. Nie piszę tego wszystkiego, dlatego, że z Nimi współpracuję i tak muszę. Nie. Po prostu mówię szczerze co myśle i jakie wrażenie odniosłam. POLECAM ten sklep w stu procentach !
Koniec mojego gadania, poniżej przedstawiam Wam kilkanaście par bucików, które wpadły mi w oko, trochę się tego uzbierało, ale wierzcie, że nie mogłam wybrać tylko kilku par:)

Zapraszam Was na stronę sklepu Vero-Vila - KLIK

LETNIE_KOTURNY_HW4RS_P32_4.jpg

VICES_ZAMSZOWE_SZPILKI_PLATFORMIE_Y137OR

BETLER_WIAZANE_KOTURNY_A361BE_P16_3.jpg

BOTKI_NA_KOTURNIE_OPEN_TOE_W1_15BS_P31_4

BOTKI_NA_SZPILCE_GB5BS_P30_4.jpg

JENNIKA_DAMSKIE_JAZZOWKI_B81C_P12_5.jpg

JENNIKA_KOLOROWE_SANDALKI_S_5Y_P27_4.jpg

JENNIKA_SANDALY_NA_SZPILCE_15_136BE_P13.

JENNIKA_SANDALY_NA_SZPILCE_15_136BL_P13.

KLASYCZNE_OPEN_TOE_CF_8RS_P19_4.jpg

KOLOROWE_JAZZOWKI_ZR2504A_13_4.jpg

KOTURNY_BEZ_PALCOW_HR11RS_P18_4.jpg

SANDALY_NA_KOTURNIE_HW16BLS_P31_4.jpg

ZAPINANE_KALOSZE_OFICERKI_2220_37.jpg
ENVY_KOTURNY_OPEN_TOE_3524BS_4.jpg

BELLE_WOMEN_CZOLENKA_NA_PLATFORMIE_4185R


Same widzicie jaki miałam trudny wybór.. :)


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.