Lista blogów » Try To Save It

Trencz: z apaszką, na elegancko

Zobacz oryginał
Witajcie!

Tyle się pisze o podstawach garderoby, rzeczach, które ,,należy" mieć w swojej szafie, by być modą i stylową. Praktycznie w każdym takim zestawieniu znajduje się klasyczny trencz. Jako najbardziej uniwersalne i ponadczasowe okrycie wierzchnie, mimo różnych wersji, fasonów i detali, może być modną ozdobą przez kolejne lata, niezależnie od zmieniających się trendów. Jego niezaprzeczalną zaletą jest to, że odnajdzie się w każdej stylizacji, a także rozmaitych warunkach atmosferycznych wiosną i jesienią. Pasują do niego również wszystkie modele torebek oraz butów. Jest tyle możliwości, można go nosić na elegancko do oficjalnego stroju, jak i na sportowo, z trampkami i bluzą z kapturem. 
Efektowne ubiory, bez względu na to, czy są to oficjalne, umiarkowanie formalnie stroje do pracy, czy też zupełnie swobodne stylizacje codzienne nie mogą w pełni zabłysnąć bez dodatków. To one nadają im indywidualny charakter. W roli gustownego drobiazgu, który nie tylko zdobi, ale i dodaje smaku, świetnie sprawdzają się różnego rodzaju apaszki. Apaszki to dodatek klasyczny, jednak dzięki bogatemu wzornictwu i efektownej różnorodności, każdorazowo zachwycają w inny sposób. Zwiewne, lekkie, inspirujące, podkreślają indywidualną urodę, eksponują niepospolity gust i pozwalają na prestiż trudnego do przecenienia, niepospolitego wyglądu. 
Wzorzysta apaszka dodaje charakteru minimalistycznej stylizacji w stonowanych kolorach, która sama w sobie wygląda jak prosty uniform do pracy. Znaleziona w jednym z wrocławkich lumpeksów, urozmaica każdą stylizację i może służyć na wiele sposobów: jako ozdoba do szyi, do torebki czy do włosów. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia.

Koszula | Shirt: Sinsay / Spodnie i płaszcz | Trousers & trench: Mango / Apaszka | Scarf: SH / Torba | Bag: Shein / Buty | Shoes: RoyalFashion

Zdjęcia: Asio

DSC_0926.jpg

DSC_0870.jpg

DSC_0902.jpg

DSC_0923.jpg


DSC_0946.jpg


DSC_0952.jpg


DSC_0970.jpg


DSC_0977.jpg


DSC_0988.jpg
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.