Lista blogów » me, myself and I

TOŁPA, AUTHENTIC, NOWA SERIA Z PROSTYM SKLADEM

Zobacz oryginał

NOTINO_PL_TOLPA_AUTHENTIC_KOSMETYKI_NATU


Marka Tołpa wydała właśnie nową linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy, pod nazwą Authentic. Serię charakteryzuje krótki i prosty skład. W składzie każdego z kosmetyków jest  9, maksymalnie 10 składników. Seria jest hipoalergiczna i powstała z minimum 97% składników pochodzenia naturalnego.  Bardzo podoba mi się, utrzymana w stylu retro minimalistyczna szata graficzna. Ładne pastelowe kolory to jej dodatkowy atut.  Doskonale korespondują z przewodnim hasłem marki - mniej, znaczy więcej. 

Mam dobrą wiadomość dla alergików i dla wszystkich osób, które nie lubią perfumowanych kosmetyków. Linia Authentic nie jest dodatkowo perfumowana, pachnie tylko składnikami, jakie dodano do kosmetyków. Każda z nowości jest napędzana przez główny składnik aktywny. I tak w : kwas mlekowy to główny składnik aktywny w żelu do mycia twarzy, kwas migdałowy w żelu-peelingu do mycia twarzy, płyn micelarny zawiera niacynamid, a kwas kwas glikolowy to główny składnik aktywny toniku. Nie będę się tutaj rozpisywać o innych składnikach aktywnych zawartych w tych kosmetykach, gdyż na każdym opakowaniu z tej serii jest dokładnie rozpisana zawartość, z wyjaśnieniem co do czego służy.  

Firma Tołpa od lat trzyma się hasła :" mała. wielka pielęgnacja" Do tej linii hasło przewodnie marki jak najbardziej pasuje. Myślę, że kosmetyki z krótkim składem, bez zbędnych dodatków mają bardzo dużą szansę dogadać się z nasza skórą. Seria Authentic to naturalna, wolna od mikroplastików mieszanka. Idealna do oczyszczania naszej skóry po ciężkim i pracowitym dniu. Zanim przystąpicie do oczyszczania skóry, pamiętajcie o prawidłowych zasadach.

Płyn micelarny z niacynamidem oczyszcza i jednocześnie intensywnie pielęgnuje dzięki czystym molekułom niacynamidu. Usuwa najdrobniejsze zanieczyszczenia i makijaż z zachowaniem naturalnej równowagi: mikrobiomu, fizjologicznego pH i bariery hydrolipidowej. Błyskawicznie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. W ciągu kilku chwil skóra jest idealnie oczyszczona, odświeżona i pozostaje nawilżona jeszcze długo po użyciu.

NOTINO_PL_TOLPA_AUTHENTIC_KOSMETYKI_NATU


Żel do mycia twrazy z kwasem migdałlowym oczyszcza i jednocześnie intensywnie pielęgnuje dzięki czystym molekułom kwasu mlekowego. Usuwa najdrobniejsze zanieczyszczenia i makijaż z zachowaniem naturalnej równowagi: mikrobiomu, fizjologicznego pH i bariery hydrolipidowej. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. W ciągu kilku chwil skóra jest idealnie oczyszczona, odświeżona i nawilżona.

NOTINO_PL_TOLPA_AUTHENTIC_KOSMETYKI_NATU


Tonik do twarzy tonizuje i jednocześnie intensywnie pielęgnuje dzięki czystym molekułom kwasu glikolowego. Zapewnia delikatne codzienne mikrozłuszczanie i głębokie nawilżanie. Przywraca równowagę mikrobiomu i bariery hydrolipidowej. W ciągu kilku chwil skóra odzyskuje fizjologiczne pH, jest gładka i nawilżona jeszcze długo po użyciu.

Żel-peeling oczyszcza i jednocześnie intensywnie pielęgnuje dzięki czystym molekułom kwasu migdałowego. Usuwa zrogowaciały naskórek i najdrobniejsze zanieczyszczenia z zachowaniem naturalnej równowagi: mikrobiomu, fizjologicznego pH i bariery hydrolipidowej. W ciągu kilku chwil skóra jest idealnie oczyszczona, gładka i nawilżona jeszcze długo po użyciu.

NOTINO_PL_TOLPA_AUTHENTIC_KOSMETYKI_NATU

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.