Lista blogów » Jtere

THINK PINK PAŹDZIERNIK 2015

Zobacz oryginał
1.JPG


Kolejna recenzja comiesięcznego SHINYBOX'a. Pudełeczko jak zwykle jest piękne, delikatnie różowe. W tej edycji znajdziemy siedem produktów, a w tym trzy pełnowymiarowe. Głównym motywem pudełka jest to, że październik jest miesiącem walki z rakiem piersi, a więc dziewczyny pamiętajcie, żeby sprawdzać dokładnie czy nie zaszły jakieś zmiany. A teraz zawartość, którą testowałam.

2.JPG

CLARENA-KAWIOROWY KREM DO BIUSTU Z EFEKTEM PUSH UP 76ZŁ/200ML
Produkt niestety nie jest pełno wymiarowy. Tematyk pudełka od początku wskazywała na to, że znajdziemy w nim coś dotyczące biustu. Tym razem padło na kremik. Krem  w pierwszej fazie detoksykuje skórę, w drugiej ujędrnia, a w trzeciej wspomaga wzrost komórek tłuszczowych. Po krótkim czasie nie mogę powiedzieć zbyt dużo, efekty było by widać dopiero po kilkudziesięciu użyciach. Krem ma delikatny, przyjemy zapach, jest w miarę wydajny.


3.JPG

SUMITA-KREDKA DO OCZU 75ZŁ/SZTUKA
Mi trafił się kolor czarny, jest miękka, chociaż nie zaczęto używam kredek bardzo ją polubiłam. Bogata w olejki kredka umożliwia delikatną aplikacje w kącikach oka i nad powiekami. Dostępnych jest sześć różnych kolorów.

4.JPG

L'OCCITANE-SZAMPON I ODŻYWKA DO WŁOSÓW CYTRUSOWA WERBENA 68ZŁ/250ML
Idealna wielkość, do wzięcia na jakiś wyjazd, piękny cytrusowy, orzeźwiający zapach. Szampon zapewni naszym włoską witalność, połysk i sprężystość.Natomiast odżywka pomoże rozplątać i wygładzić włosy. Cytrusowy zapach, który pozostaje z nami na długo doda energii, odświeży zmysły i złagodzi zmęczenie.

6.JPG

DIADEM-RÓŻ ROZŚWIETLAJĄCY DO POLICZKÓW PRODUKT PEŁNOWYMIAROWY 14,50ZŁ/6,5G
Niestety mój uległ skruszeniu podczas transportu i teraz trochę trudno go otworzyć tak, żeby się nie rozsypał. Ma piękny kolor i całkiem fajnie się go nakłada. Róż posiada malutkie drobinki, które pięknie rozświetlają naszą twarz. Dostępne są trzy wersje kolorystyczne. Modeluje kształt twarzy i pozostaje na niej przez cały dzień- niezwykle trwały!

7.JPG

WIBO-TUSZ DO RZĘS QUEEN SIZE PRODUKT PEŁNOWYMIAROWY 8ZŁ/SZTUKA
Nie lubię takich szczoteczek, zawsze skleją mi rzęsy. Tusz nie przekonał mnie do siebie, obecnie używam o wiele lepszego. Może kiedyś go użyje, lecz do najlepszych on nie należy. Według producenta ma on pogrubić i  wydłużyć nasze rzęsy, ja jakiś większych efektów nie zauważyłam.

8.JPG

DELIA-ROLL-ON POD OCZY PRODUKT PEŁNOWYMIAROWY 12ZŁ/15ML
W poprzednim pudełku był krem pod oczy, który dla mnie sprawdził się o wiele lepiej niż ten roll-on. Jednak nie mogę powiedzieć, ze ten produkt jest zły, muszę go jeszcze chwile używać, może akurat da jakiś fajny efekt.

Co sądzicie o pudełeczku?

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.