Lista blogów » paulina
"Tatuaże" razy dwa od wydawnictwa "Kaktus".
Zobacz oryginał pon., 09/11/2015 - 18:14Bure dni, które ostatnio królują na co dzień, na pewno nie zachęcają do wyjść na dwór. Popołudnia ciągną się w nieskończoność, a chyb a najgorszym sposobem zabicia czasu jest oglądanie telewizji, której repertuar też nie grzeszy różnorodnością.
Na szczęście są jeszcze książki. Te nietypowe, które oferuje wydawnictwo "Kaktus" z z pewnością przypadną do gustu nie tylko zestresowanym dorosłym, chcącym się zrelaksować przy kolorowaniu, ale także ich pociechom.
"Tatuaże. Książka do kolorowania" i "Tatuaże. Kolorowanka" jest idealna dla dużych i małych. I choć tytuł może nie kojarzy się z brzdącami to na kolejnych stronach obu pozycji możemy znaleźć różnorodne rysunki: tribale, zwierzęta, kwiaty, które możemy pokolorować kredkami, flamastrami itp id. Takie zajęcie odstresowuje mnie na maxa i bardzo przypadło mi do gustu. Poza tym kto wie, może wzory zawarte w tych książkach staną się inspiracjom do powstania ciekawych nadruków na koszulki lub ekstrawaganckich makijaży. Mi już podsunęły parę pomysłów.
Jedno jest pewne "Tatuaże" pozwolą ciekawie spędzić czas i wbrew pozorom mega zrelaksują, a jednocześnie nie wyczyszczą naszego portfela!!!
Jedno jest pewne "Tatuaże" pozwolą ciekawie spędzić czas i wbrew pozorom mega zrelaksują, a jednocześnie nie wyczyszczą naszego portfela!!!
Polecam!!!
"Tatuaże. Książka do kolorowania"
"Tatuaże. Kolorowanka- wybór niezwykłych wzorów". Tom 1
fot by ME:)
p.s. PAmiętajcie, że książki świetnego wydawnictwa jakim jest "Kaktus",można kupić w:
oraz na:
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



