Lista blogów » MAKILOOK

Szkoła Makijażu z Perfumerie Douglas Polska

Zobacz oryginał
KOB_1591.jpg

Która kobieta nie kocha kosmetyków? No która? 
Aby pomóc wszystkim Paniom w nauce dobrego makijażu, Perfumerie Douglas Polska od pewnego czasu prowadzą akcję "Akademia Makijażu" podczas których klientki mogą poznać tajniki sekretu makijażysty i przetestować na własnej skórze wybrane kosmetyki. Warsztaty tego typu to dobra okazja by uczyć się od najlepszych pewnych technik aplikowania produktów czy wykonywania profesjonalnego makijażu. Wczoraj, salon Douglas w M1 w Czeladzi, zorganizował podobne spotkanie dla  śląskich blogerek.

KOB_1554.jpg

KOB_1561.jpg

Miałyśmy okazję zapoznać się z bestsellerami firmy Artdeco, Pupa i Isa Dora, przetestować je na własnej skórze i...spędzić czas w babskim gronie :D Wspólna zabawa kosmetykami to naprawdę super sprawa :) Ponieważ od dłuższego czasu moim ulubionym makijażem jest - perfekcyjne ujednolicona cera, lekkie konturowanie, oko w beżach, brązie i złocie oraz oczywiście mocny akcent na ustach  - postanowiłam wykonać mój codzienny makijaż kosmetykami, z którymi nie miałam wcześniej do czynienia. Chociaż nie znalazłam idealnych zamienników dla ulubionych kosmetyków, to znalazło się kilka produktów, które mogłabym Wam polecić. 
KOB_1589.jpg

Transparentny puder, kamuflaż do twarzy Artdeco (klik!) w malutkiej, podręcznej "solniczce" całkiem nieźle utrwala i przedłuża żywotność makeupu. 

Pomadka z Revlona (klik!), bardzo podobna do kultowych chubby stick z clinique doskonale kryje usta, na początku daje efekt mokrych ust, a potem stopniowo staje się matowa. Największy plus? Jest baardzo trwała! Nie do zdarcia! 

Metaliczna kredka do oczu marki Pupa (klik!) - piękny efekt od pierwszego pociągnięcia! Co ważne: kredka jest miękka, przyjemna dla oka, ale jednocześnie się nie łamie. 

Akademia Makijażu Douglas to fantastyczna inicjatywa, podczas której w kobiecym gronie można przetestować m.in. kultowe kosmetyki, o których np. wiele się słyszało, ale przed zakupem woli się je sprawdzić :) To także szansa, na odkrycie produktów z marek, do których normalnie nie sięgamy. Być może znajdziecie jakieś typy dla siebie! :) Śledźcie więc fanpage Douglas Polska i sprawdzajcie, kiedy Akademia Makijażu będzie w Waszym salonie! Jeśli już była - też się nie martwcie, jeśli traficie w swojej perfumerii
 na obsługę choć w połowie tak pomocną jak w Czeladzi, możecie być pewne, że wyjdziecie z zakupów z idealnie dobranymi kosmetykami! 

KOB_1596.jpg

KOB_1610.jpg

KOB_1641.jpg

KOB_1675.jpg

KOB_1688.jpg

KOB_1724.jpg

KOB_1736.jpg\
KOB_1744.jpg

KOB_1548.jpg

KOB_1737.jpg

KOB_1767.jpg

KOB_1880.jpg

KOB_1784.jpg

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.