Lista blogów » me, myself and I

SZCZOTECZKI SONICZNE DO OCZYSZCZANIA TWARZY FOREO LUNA - CZY SĄ WARTE ZAKUPU?

Zobacz oryginał

 FOREO_LUNA_MINI_PLUS_PLAY_NOTINO%2B%2528


Na rynku kosmetycznym możemy spotkać wiele urządzeń do oczyszczania twarzy, które mają idealnie usunąć zanieczyszczenia oraz zalegający martwy naskórek, odżywić cerę i ujednolicić jej kolor. Od jakiegoś czasu używam naprzemiennie dwóch szczoteczek - elektronicznej Foreo Luna Mini oraz Foreo Luna Play Plus. Moją opinię na temat oczyszczania twarzy tymi produktami znajdziecie poniżej. Foreo Luna pojawiła się w Polsce pod koniec 2014 roku i pochodzi ze Szwecji. Nagrodzona została licznymi tytułami, między innymi LUNA BEAUTY AWARD od magazynu Elle i Grazia. Firma zdobyła ogromne uznanie wśród wielu blogerek, ponieważ jest cudownym przełomowym wynalazkiem w zakresie pielęgnacji. Luna Foreo to innowacyjna szczoteczka elektryczna która pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry twarzy. W sprzedaży dostępna jest w kilku wariantach i kolorach: podstawowa Luna przeznaczona dla cery wrażliwej, normalnej i mieszanej, dodatkowo niektóre modele posiadają funkcję anti-aging. Jest to bardzo spersonalizowane urządzenie ponieważ możemy je dobrać idealnie do potrzeb i rodzaju naszej skóry. 

FOREO_LUNA_MINI_PLUS_PLAY_NOTINO%2B%2528Foreo Luna Mini 


Kolorowe, niepozorne, urządzenie o futurystycznym kształcie kryje w sobie same zalety. Szczoteczkę ładujemy dołączoną do zestawu ładowarką USB raz na sześć miesięcy przy codziennym stosowaniu. Co sprawia że Luna Foreo jest tak wyjątkowa? Oczywiście już na pierwszy rzut oka patrząc zauważamy, że nie składa się ona z żadnych składniowych części - stanowi wodoodporną całość, wykonaną z hypoalergicznego i antybakteryjnego silikonu. Szczotka nie wymaga wymiany  i używana może być przez wszystkich członków naszej rodziny (po użyciu wystarczy przepłukać ją czystą wodą). Na jej powierzchni znajduje się ok. 1300 wypustek o różnej wielkości, które masują i dogłębnie oczyszczają twarz. Siła wytarzanych impulsów jest przez nas kontrolowana. Tajemnicą sukcesu Foreo jest opatentowana technologia sonicza, która oznacza ok. 8000 pulsacji na minutę! 


FOREO_LUNA_MINI_PLUS_PLAY_NOTINO%2B%2528


Używanie Foreo Luna Mini to sama przyjemność. Do oczyszczenia twarzy potrzebujemy jedynie delikatnego kosmetyku myjącego (żel, emulsja, lub kremowy preparat do usuwania zanieczyszczeń). Oczyszczanie zaczynamy od policzków poruszając szczoteczkę od dołu do góry (walczymy dodatkowo z efektem anty-grawitacji która z wiekiem ciągnie naszą skórę w dół powodując starzenie się skóry), następnie przechodzimy do czoła, nosa i okolic oczu. Timer dba o to, abyśmy każdą partię twarzy myli 15 sekund. Urządzenie może pracować w dwóch trybach prędkości. Szczoteczka przede wszystkim usuwa pozostałości z brudu, redukując powstawanie niedoskonałości. Skóra jest idealnie oczyszczona, niesamowicie gładka i napięta w zaledwie kilka dni. Podczas używania Foreo Luna Mini nie czuję konieczności wykonywania peelingów. Kolejną bardzo ważną rzeczą jest fakt, że urządzenia marki Foreo objęte są 2 letnią gwarancją producenta, w razie jakiegokolwiek defektu po wielu latach użytkowania mamy możliwość nabycia nowego egzemplarza 50% taniej. 


Posiadany przeze mnie mniejszy model Luna Plus Play jest zamienną opcją klasycznej dużej szczotki. Szczerze mogę stwierdzić że jestem z niej równie bardzo zadowolona jak z Luna Mini. Jest malutka, zręczna, łatwo dociera do najmniejszych partii twarzy. Ze względu na mały rozmiar zawsze towarzyszy mi w kosmetyczce podczas podróży. Ponadto włączana  jest na dwie baterie które zasilają urządzenie na wiele miesięcy. Wypustki na tej szczotce są delikatniejsze i bardziej miękkie, dzięki czemu poleciałabym ją dla osób z wrażliwą cerą. Posiada tylko jeden tryb pracy, i jest nieco cichsza niż jej większa wersja.

FOREO_LUNA_MINI_PLUS_PLAY_NOTINO%2B%2528Foreo Luna Plus Play

Podsumowując - Luna Foreo to idealna szczotka do oczyszczania twarzy. Dzięki niej mamy pewność, że po całym dniu nasza skóra została odświeżona, zrelaksowana i przygotowana do zastosowania i wzmocnienia efektu pielęgnacji. Z czystym sumieniem polecam. 

A czy Wy używacie szczotek sonicznych marki Foreo? 
Jakie są Wasze odczucia na temat oczyszczania twarzy ich urządzeniami? 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.