Lista blogów » Try To Save It

Sweater Dress

Zobacz oryginał
Witajcie!

W czasie wolnym od pracy robię wiosenne porządki. Garderoba już w pełni odświeżona i gotowa na nowy sezon, ale niektóre pojedyncze rzeczy dorzucam jeszcze na swoje konto Vinted, gdzie aktualnie trwa wyprzedaż. Detoks od zakupów ma też swoje plusy - wykorzystuję tylko to, co już mam i komponuje na tej podstawie całkiem nowe zestawy, oglądając propozycje najnowszych trendów z wybiegów.
A trendy na 2020 rok ucieszą pewnie niejedną minimalistkę. W najbliższym sezonie królują proste, ponadczasowe fasony oraz stonowane kolory - cała paleta brązów i beżowego, zgaszone czerwienie, khaki, czerń i biel. Większość sylwetek i modeli pozostaje niezmieniona z poprzednich miesięcy, także nie ma potrzeby kupowania nowych ubrań, by wciąż wyglądać modnie!
Dziś bardzo prosta stylizacja, wręcz zachowawcza - ale to właśnie takie zestawy najlepiej nosi się na co dzień. Swetrowa sukienka z dużym, wyraźnym splotem, do tego klasyczny płaszcz w beżowym kolorze oraz długie kozaki na platformie. Przystępny i łatwy do odtworzenia zestaw dla każdego,  a jego plusem jest to, że sprawdzi się na wiele okazji. 

untitled-0369.jpg

untitled-0362.jpg


untitled-0382.jpg


untitled-0384.jpg


untitled-0405.jpg


untitled-0411.jpg


untitled-0415.jpg

Zdjęcia: Asio

Sukienka | Dress: Shein / Buty | Shoes: Altercore / Torebka | Bag: Fabiola / Płaszcz | Coat: SH

Z kodem Q2tryta macie rabat do Shein (spokojnie, ważny przez kilka miesięcy)

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.