Lista blogów » FOTOstory

Sukienka na dwa sposoby

Zobacz oryginał
Moda powinna być przede wszystkim zabawą, nie sztywnym trzymaniem się trendów, a poszukiwaniem ciekawych i oryginalnych rozwiązań. Pamiętacie poprzedni post, w którym jako topu użyłam mojej miodowej sukienki, tym razem wykorzystałam jej dół!


_DSC0852d-horz.jpgUwielbiam przerabiać ubrania, eksperymentować - kupować za duże rozmiary i nosić je jako oversize, wybierać męskie ciuchy i zakładać konkretne elementy garderoby niezgodnie z ich przeznaczeniem. 

Często postrzegamy sukienki jako te nudne, przecież spódnice i bluzki, możemy dowolnie mixować, a sukienka zawsze wygląda tak samo. Zgadzacie się z tym zdaniem? A co to za problem troszkę pokombinować, tu coś zakryć, tam odkryć i mamy dwie zupełnie inne wersje tego samego ciucha. Jestem ciekawa, którą opcję wybieracie, koniecznie dajcie znać w komentarzach! ;)

W przypadku poprzedniej stylizacji spódnicę wystarczyło założyć na sukienkę i gotowe, tym razem, żeby zbudować sylwetkę, potrzebowałam jeszcze paska, zakryłam nim połączenie podwiniętego sweterka i sukienki, przy okazji podkreślając talię, dzięki czemu całość nie wglądała workowato i nabrała odpowiednich proporcji.


_DSC0844j.JPG


Mam na sobie:

kapelusz - TUTAJ
sweterek - H&M sh
pasek - Reserved sh
sukienka jako spódnica - F&F
buty - H&M


_DSC0871.JPG
_DSC0946.JPG
_DSC1020.JPG
_DSC0956.JPG
_DSC0877.JPG
_DSC0862s.JPG
_DSC1006.JPG
_DSC0934.JPG
_DSC0887.JPG
_DSC1015.JPG
_DSC0869.JPG

Wiecie, pieseł chce być męski i mówi, że mój blog modowy go nie interesuje, ale jak przychodzi co do czego, to obserwuje mnie bacznie i mądrzy się jak mam pozować. :D 

_DSC0886.JPG
_DSC0941.JPG


ENJOY! :) 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.