Lista blogów » Moja szafa i ja

SUEDE SKIRT TRAPEZE

Zobacz oryginał
_DSC0482.JPG

Trapezową spódnicę na nowo odkryłam latem. W rażąco pomarańczowej przeganiałam wiele upalnych dni. Choć "dojrzewała" w mojej szafie ładnych parę lat, w końcu doczekała się i tego by pojechać ze mną do Azji. Tak narodziła się miłość do tego fasonu. Dziś w mojej szafie gości wiele spódnic w tym kroju i póki co, nie zamierzam tego zmieniać. 

  ig-badge-view-24.png

_DSC0487.JPG

_DSC0484.JPG

W sklepach trapezowe kiecki zaczęły nieśmiało pokazywać się w zeszłym roku. Zazwyczaj te z rzędem guzików na środku. Jednak dopiero teraz zalały wszystkie sieciowe sklepy. Możemy przebierać w kolorach, wzorach i materiałach. Zanim jednak te pojawiły się na witrynach wystaw sklepowych, ja wykopałam swoją w lumpeksie! Jak to zwykle mam w zwyczaju za całą złotówkę :) To dowód na to, że można za niewielkie ( naprawdę niewielkie) pieniądze kupić całkiem zacną i modną rzecz. W dodatku skórzaną. I tak oto stałam się szczęśliwym nabywcą najbardziej pożądanej spódnicy tego sezonu.

_DSC0456.JPG

_DSC0470.JPG

Nie czekając na oklaski, przygotowałam Was stylizację z nową zdobyczą. Zestawiłam ją z koszulą w kratę, którą upolowałam tego samego dnia i w tym samym miejscu co spódnicę. Do tego kowbojki, które na nowo powracają do łask. Postanowiłam utrzymać wszystko w kolorach ziemi, stąd kurtka w kolorze khaki. Futerko okryło nieco gołą szyję nad kołnierzykiem koszuli, a jej fason stworzył przeciwwagę dla dość dopasowanego dołu. Mój ulubiony karmelowy kapelusz dopełnił całości.

_DSC0459.JPG

_DSC0477.JPG

_DSC0463.JPG

_DSC0466.JPG

_DSC0486.JPG

_DSC0457.JPG
photo by Atomek

koszula SECOND HAND spódnica zamszowa SECOND HAND buty SECOND HAND kapelusz ZARA torba WITCHEN kurtka ZARA

NAILS by Nail by Fruta



Gdzie możecie znaleźć podobne spódnice? Wybrałam dla Was najlepsze modele, które pojawiły się już w sklepach.

spodnice%2Bprzegld.jpg

Madlen.png

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.