Lista blogów » Stylowa Misja

STYLIZACJA Z SUKIENKĄ 2 W 1

Zobacz oryginał
1.JPG


Sukienka z łączonych materiałów, która wygląda jak bluzka i spódnica to oryginalna i interesująca propozycja, z której można korzystać przez cały rok.


Połączenie idealne na wiele okazji. Sukienka 2 w 1 wyglądająca jak zestawienie bluzki i spódnicy, szare kozaki za kolano, futrzasty futrzak, metaliczna czapka i saszetka na pasku. Ta stylizacja w klimacie sportowej elegancji to nietuzinkowe połączenie, w którym na pewno zrobisz wrażenie. Szarość i granat ładnie scalają się ze sobą, a odrobina czerni przełamuje nieco tą lekką kompilację kolorystyczną.

Sukienka z łączonych materiałów to rozwiązanie idealne na dni, w których nie chce Wam się specjalnie łączyć ubrań, ale chcecie wyglądać dobrze. Dzięki dołowi w kwiatowym wzorze i kolorystyce pasującej do wielu karnacji, sukienka sprawia, że czujemy się w niej tak samo dobrze, jak wyglądamy. Połączenie jej z kozakami za kolano optycznie wydłuży nogi i przyciągnie uwagę do dolnej części naszego ciała. Dzięki temu sylwetki takie jak moja, o ramionach szerszych niż biodra, ładnie mogą wyrównać swoje proporcje. Metaliczna czapka jest tu zabawnym dodatkiem, spełniającym funkcję praktyczną. Nie jest to gruba czapka, więc nie musimy martwić się o naszą fryzurę. Saszetka na pasku od jakiegoś czasu nieśmiało wkrada się w świat mody, nadal jednak nie nadszedł jej wielki moment. Czekam kiedy nastanie wielkie boom i zamienimy klasyczne torebki, na nerki i małe torebki na pasku noszone w talii. Całość ciepło wykańcza futrzany płaszcz z uszami, który wspaniale wpisuje się w klimat sportowej elegancji.


Wiecie, że ten look czekał na swój moment aż dwa tygodnie? Ciągły deszcz i szaruga wywoływały we mnie straszną frustrację i niemoc. Tak bardzo chciałam pokazać Wam to zestawienie, ale pogoda w ogóle nie chciała ze mną współpracować. Udało mi się to dopiero wczoraj. Cieszę się, że mamy teraz nieco "cieplejszą" zimę, która pozwala na większą zabawę z modą. Nie będę jednak ukrywać, nie jest to stylizacja na zimowy spacer. To raczej look do samochodu, kiedy jedziemy odwiedzić znajomych, lub wybieramy się do centrum handlowego na zakupy. 


2.JPG


3.JPG


4.JPG


5.JPG


6.JPG


7.JPG


8.JPG


9.JPG


10.JPG


11.JPG


12.JPG


13.JPG


14.JPG


fot. Marcin


15.JPG


szare kozaki za kolano: TRENDYBUTY | sukienka z łączonych materiałów: BONPRIX | czapka metaliczna: SZALEO 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.