Lista blogów » Corba Style
Stylizacja 78 - Inspiracja
Zobacz oryginał pt., 10/05/2013 - 11:13Bluzka - Camaieu
Kamizelka - Reserved
Jeansy - LC WAIKIKI
Trampki - allegro.pl
Torba - Cropp
Zegarek - blink-bizuteria.pl
Chustka - LOKAAH
Gdy zobaczyłam tę kamizelkę na aukcji wiedziałam, że muszę ją mieć. Nie jest może tak do końca w moim stylu, ale od dawna marzyło mi się coś z takiego "marmurkowego" dżinsu. A, że spodnie takie na mnie wyglądałyby okropnie to zdecydowałam się na inny element garderoby :)
Gdy do mnie przyszła skojarzyłam, że gdzieś widziałam podobną. Coś mi się tam kojarzyło z teledysku Eweliny Lisowskiej, którego nigdy w sumie nie widziałam w całości :) Drugim elementem była czerwona chustka na głowie :) Jak się okazało nie miała tych elementów w jednym zestawie :) Za to ja je połączyłam :) Chyba po raz pierwszy zdarzyło mi się tak zainspirować :)
Odważyłam się tak nawet iść na uczelnię. No dobra, bez chustki :) Okazało się jednak, że nie jestem "dziewczyną w trampkach". Strasznie mnie nogi bolały od płaskiej podeszwy. Jednak wolę baleriny choć znów trampki uwielbiam do jeżdżenia autem. Zdarzyło mi się nawet wozić ze sobą baleriny na zmianę, które przebierałam po zaparkowaniu pod uczelnią :D:D
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.





