Lista blogów » MONA BY FASHION

See Bloggers Łódź 2018 - moje wrażenia

Zobacz oryginał
monabyfashion_1.jpg


W minionym tygodniu zabrakło poniedziałkowego wpisu, za co Was przepraszam. Ostatnio mój kalendarz jest wypełniony po brzegi, a ja przemieszczam się z jednego miasta do drugiego. Ale już łapię chwilę oddechu i przygotowuję kolejne posty. 

W weekend wraz z Ewą miałyśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji twórców internetowych w Łodzi - imprezie pod nazwą "See bloggers". Są to dwa intensywne dni pełne prelekcji i wymiany doświadczeń związanych z tworzeniem swojego miejsca w sieci, z mnóstwem pozytywnej energii, możliwością spotkania wspaniałych osób oraz niesamowitą atmosferą. Wywiad z Kasią Nosowską pozostanie w mojej pamięci przez długi czas. Jeśli nie śledzicie jej na Instagramie to polecam. Ostrzegam jednak, że od śmiechu może rozboleć Was brzuch. Wieczorem zaś zagrała niesamowity koncert. 

Kolejną osobą, która już od dłuższego czasu robi na mnie wrażenie jest Fashionelka, czyli Eliza Wydrych [tutaj]. To szczera, prawdziwa i posiadająca ogromną wiedzę kobieta, która nie boi się mówić głośno o tym, że Influenserzy zapominają o pasji, prawdzie i sprzedają swoje miejsce w sieci za przysłowiową "kiełbasę". Kontrowersyjnie, ale szczerze do bólu. 

Bardzo ważny temat czyli hejt w Internecie był poruszony między innymi przez Omenę Mensah, Annę Wędzikowską i Zosię Zborowską. Hejtu nie unikniemy, ale każdy powinien dbać o swoją przestrzeń w Internecie i nie godzić się na hejt, bo negatywne emocje nikomu nie są potrzebne. 

monabyfashion_2.jpg
monabyfashion_3.jpg
monabyfashion_4.jpg
monabyfashion_5.jpg
monabyfashion_6.jpg
monabyfashion_7.jpg
monabyfashion_8.jpg
monabyfashion_9.jpg
monabyfashion_11.jpg
monabyfashion_12.jpg

Dziękuję marce Delia za zrobienie pięknego makijażu na wieczorną galę. Zdjęcia stylizacji już niebawem.

sukienka/dress - Reserved [tutaj]
płaszcz/coat - no name (second hand)
buty/shoes - Sergio Bardi [tutaj]
torebka/bag - Zara [tutaj]
pasek/belt - no name (second hand) [podobny tutaj]

Foto: Ewa Mila

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.