By Sami
Zobacz oryginał wt., 07/08/2012 - 13:22Znacie Samantę Lesiak? Większość z Was na pewno tak! A jeśli ktoś jej nie kojarzy, szybciutko niech wejdzie na jej bloga bo naprawdę warto! Jest to prześliczna i przesympatyczna dziewczyna z ogromnym talentem do rysowania. Swoimi pracami zachwyca na każdym kroku, bo są oryginalne, ciekawe i co najważniejsze niemalże perfekcyjne! Samanta narysowała już sporo znanych blogerek i osób więc nie ukrywam, że od dawna więc marzyło mi się, aby narysowała też mnie. Nie narzucając się w ogóle, Sami sama wzięła sprawy w swoje ręce i pewnego wieczoru wchodząc na skrzynkę z wiadomościami, zastałam cudowny szkic mojego portretu. Dziękuję Sami z całego serduszka!
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.






