Lista blogów » aDancingQueen Blog

PUMPKIN MONSTER

Zobacz oryginał

Macie czasem tak, że lubicie coś, ale jednak nie lubicie? Coś Wam się podoba, ale jednak nie przepadacie za tym? Trzymacie się od tego z daleka, a jednak lecicie tam, gdzie to widzicie? Ja taka właśnie jestem. Boję się żywiołów - ognia, wody, wiatru, ale codziennie śledzę mapy wiatrów na świecie, oficjalne strony o huraganach czy tajfunach, a podczas samego huraganu najchętniej wyszłabym na dwór go sobie oglądać. Tak samo jest z burzą - kiedy wali piorunami, chowam się pod kołdrą, ale czekam na każdy kolejny grzmot i przy okazji wyglądam przez okno zobaczyć te piękne iskry na niebie. Panicznie boję się pająków, nietoperzy, zombie, duchów, kościotrupów, a co roku dekoruję swoją piwnicę na Halloween w same stwory mrożące krew w żyłach. Nie lubię oglądać horrorów, ale chętnie je jednak oglądam, do tego stopnia, że jadę w najbliższy wtorek na maraton nocny do kina. Nienawidzę pić kawy, ale wszystko co kawowe lubię wąchać i zwyczajnie mieć. Nie znoszę grzybów, ale chętnie je zbieram, oglądam lub zajadam...ale coś o ich smaku. Podobnie jest z dyniami - nie lubię dyniowych dań, a nawet ich zapachu. A kiedy widzę pole dyniowe, śmigam tam, aż się za mną kurzy. Taki ze mnie właśnie stwór, choć jestem pewna, że wielu z Was wie o czym mówię. To tak w nawiązaniu do dzisiejszego wpisu, w którym prezentuję Wam wspomniane przed chwilą dynie, które dla mnie po prostu świetnie wyglądają...

DSC_3201.jpg

DSC_3153.jpg
DSC_3179.jpg
DSC_3193.jpg
DSC_3156%2Bcopy.jpg


...i pasują idealnie do mojej dyniowej, halloweenowej bluzy. Mając niedaleko tak świetne miejsce, nie mogłam nie zrobić tam zdjęć! I całe szczęście zdążyliśmy, zanim zaczęli zbierać te pomarańczowe bomby. W tym roku jednak żadnej dyni nie wycinam, za to noszę je wycięte na sobie. Halloween się zbliża, także trzeba było zaszczepić w sobie klimat już dużo wcześniej. Podsumowując jednak temat z początku wpisu - nie ważne co lubię, a co nie, pod warunkiem, że te rzeczy przydają mi się do zdjęć! :D Bo bez wątpienia, nie byłabym sobą, gdybym nie zaprezentowała się halloweenowo w oryginalnym wydaniu. Bez dwóch zdań, za te walory KOCHAM dynie! :) 

DSC_3215b.jpg
DSC_3182.jpg
DSC_3159.jpg
DSC_3224.jpg
DSC_3264.jpg
DSC_3259.jpg
DSC_3170.jpg
DSC_3266.jpg
DSC_3251.jpg
bluza - ROHO CLOTHING | BUTY - RENEE - Z KODEM "ADANCING20" otrzymace 20% zniżki na wszystko! Zaloguj się, żeby dodać komentarz.