Lista blogów » Life by Mada

Przegląd miesiąca - MARZEC '15

Zobacz oryginał


przeglad-marzec.jpg

Marzec, marzec marzec.... cóż to był za miesiąc. Miesiąc pełen oczekiwań, wrażeń, strachu, radości i braku czasu.:) Mimo, że już tydzień kwietnia za nami chciałam po krótce i wam i sobie przypomnieć co działo się w minionym miesiącu.
1%2Bprzeglad%2Bprywatnie3.jpg


Na początku marca u mnie było tak:

20150310_111331.jpg


manu-lifebymada.pl.jpg


Powyższe zdjęcia to ostanie fotki mojego brzuszka - 3 dni przed porodem. Jednak teraz jak na nie patrzę, to trochę do niego mi tęskno. Były to ostatnie beztroskie chwile w dwójkę + 1. I ostatnie beztroskie zakupy w Manufakturze.:) Teraz na pewno dużo się pozmienia i pozmieniało, ale nie żałuję. Teraz będziemy przeżywać beztroskie wypady w trójkę, a jak.:)


A jak jest teraz?
Taak:

chustonoszenie2.JPG


Córka zmieniła wszystko. Marcowy piątek 13-stego to był jeden z najszczęśliwszych dni naszego życia. Niby niedawno, ale jednak jak dawno już to było. Dni mijają, ona rośnie nam na drożdżach, a ja powoli dochodzę do siebie, zaczynam przyzwyczajać się do nowej roli. Te dwa ostatnie tygodnie marca jak już malutka była z nami to istny cyrk na kółkach, wszystkiego dopiero się uczyliśmy, wszystko poznawaliśmy. Teraz jest już coraz lepiej, a będzie jeszcze lepiej, jeszcze fajniej.
Na dzień dzisiejszy tulimy, nosimy, całujemy, kochamy.♥ [jak na zdjęciu].


2%2Bprzegl%C4%85d%2Bblog%2B2.jpg


W marcu na blogu nastała cisza... wybaczcie, ale naprawdę nie było czasu. Dlatego powstały tylko trzy wpisy.

2.JPG

W tamtym miesiącu zdążyłam nagrać wam tylko jeden filmik. Azteckie Ombre. Tak szczerze to zdążyłam nagrać dwa, ale tylko jeden obrobić i dodać na bloga i youtuba. Mam nadzieję, że w tym miesiącu ukaże się ten drugi, a może nawet córeczka da możliwość na dwa.:)

800-wloczka-lifebymada-trojkaty.JPG


W marcu powstał również tylko jeden projekt diy - Włóczkowy obraz na ścianę. Projekty zrób to sam zajmują bardzo dużo czasu, więc niestety, ale możecie się spodziewać, że będzie ich stosunkowo mniej na blogu, choć kilka strikte dziecięcych już mam w planie. I oczywiście jak tylko je zrealizuję, podzielę się nimi tutaj z wami.:)

No i ostatni wpis, który pojawił się na blogu w marcu to: Trochę prywatnie: Jest i Ona ♥.

  tulip-magdab-800.JPG


Był to spontaniczny, może trochę chaotyczny wpis. Pisałam go co chwilę spoglądając na moją kruszynkę i ze łzami szczęścia w oczach. Nie wierzyłam, ale dziecko naprawdę wiele zmienia w psychice mamy. Na dobre oczywiście.:) Jeśli chcecie się dowiedzieć jak to było, odsyłam do tamtego wpisu.

3%2Bprzegl%C4%85d%2Blinki2.jpg


No i na koniec, kto mnie w marcu zainspirował, zmusił do przemyśleń :), czyli trzy linki do fantastycznych wpisów.

- Natalia we wpisie: Nikt Ci nie kazał być Matką Polką pisze o tym, że nie wolno popadać w skrajności. Mnie jako świeżo upieczonej mamie tym postem uświadomiła, że my jako matki też potrzebujemy wytchnienia i że dziecko nie jest kulą u nogi, a macierzyństwo ma być piękne, ale żeby było piękne my musimy być szczęśliwe.:)

- Bardzo spodobał mi się również wpis Ewy pt. Pieprzę to!, która w świetny sposób opisuje filozofię, którą już od dawna staram się podążać, czyli nie przejmować się pierdołami, rzeczami na które i tak wpływu nie mam. Po prostu być szczęśliwym, nie marudzić i cieszyć się z każdego dnia.

- Przepiękny wpis O tu i teraz i nieodkładaniu życia na później znalazłam u Natalii. Żyć tu i teraz staram się już od jakiegoś czasu. Teraz widzę, że dopiero córka nauczy mnie tego znacznie szybciej. Podążając za słowami Natalii przeszłości i przyszłość nie istnieje, istnieje tylko teraźniejszość i ona jest najważniejsza i tego trzeba się trzymać.

I to tyle w marcu. 
Mam nadzieję, że wpis podsumowujący wam się spodobał. 
A wam jak minął marzec? Aktywnie czy aktywność się zacznie wraz z pierwszymi promieniami słońca. Słyszałam, że za tydzień ma być już 20 stopni. Czy tak będzie się okaże.:)
Miłego wieczoru.

Magda :*

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.