Lista blogów » Amour-15

PRYWATA

Zobacz oryginał
Dzień dobry wszystkim! Dzisiejsza notka jest, a właściwie będzie tak nieogarnięta, że początkowo miałam ją zatytułować po prostu "chleb ze smalcem" lub "bigos". Jednak równałoby się to z tym, że przyznaję jak bardzo plebejski jest mój blog, pokój, dom czy wgl świat - zdaję sobie sprawę jak wielu ludzi tak uważa, ja niestety wciąż uciekam od prawdy. Ostatnimi czasy moje podejście do życia staje się jeszcze bardziej zdystansowane - bądź co bądź, ale jestem osobą cholernie otwartą i mającą własne zdanie, dlatego niekoniecznie jestem zadowolona z ów podejścia. Broń Boże nie traktuję nikogo z góry - wręcz przeciwnie, coraz częściej uświadamiam sobie, że to inni są Władcami Absolutnymi. Powiem Wam jednak, że życie w niższej warstwie społecznej jaką jest wyśmiewany plebs, ma swoje zalety! Nie zarabiam milionów, moje zdanie nie jest szanowane, nie stoję na pierwszym miejscu, ale w tym swoim niżu społecznym mam przyjaciół i grono ludzi, którzy czerpią z życia podobnie jak ja! Do zabawy w piasku używamy nadal łopatek, nie tak jak dzieci arystokracji - ajfonami, ale mimo to towarzyszy nam masa radości. Podsumowując - jestem szczęśliwa z tego, w jakim miejscu się znajduję, nie chciałabym być nigdzie indziej z nikim innym. Warto czasem docenić to co mamy oraz zaakceptować siebie. Choć nie mogę się doczekać dnia, w którym matura będzie za mną i dostanę się na studia to wiem, że nie chce zaczynać nowego życia - chce zabrać do iście wielkiego miasta wspomnienia, mam nadzieję, że przyjaciół i przynajmniej część znajomych. Takie moje wywody na temat życia - za bardzo przejmujemy się opinią innych - bynajmniej niektórzy. A może tak zaczniemy być sobą ? ☺

bum.jpg

Kolejnym tematem do całego dzisiejszego bigosu jest blog - planuję zmiany w wyglądzie, choć to pewnie potrwa kilka dni, ale też nowości jeśli chodzi o typ postów - niedługo pojawi się konkretne menu, chce aby wszystko było dopięte, jak trzeba. 
Stąd moje pytanie do Was:
- jakiego typu notki chcielibyście tu oglądać / czytać ? Do tej pory pojawiały się outfity, mix miesiąca, haul organizacja, diy oraz notki o niczym. Czy chciałybyście czytać np. recenzje, oglądać filmiki czy np. notki z jednego dnia w moim życiu itp? 
- na co zwracacie uwagę w szacie graficznej bloga? Co Wam się podoba a co niespecjalnie ? 

Miłego poniedziałku, Aśka ♥


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.