Lista blogów » Amour-15

PREZENT DLA NIEJ NA OSTATNIĄ CHWILĘ - PIĘĆ PROPOZYCJI

Zobacz oryginał
pomysl_na_prezent_dla_dziewczyny.JPG

Prezent pod choinkę to niemały problem. Sama często zastanawiam się co kupić aby nie stracić majątku, ale żeby każdy był zadowolony. Przedstawiam Wam propozycje na prezent dla niej - coś dla dziewczyny, żony, mamy, babci czy koleżanki. Mam nadzieję, że pomogę Wam z wyborem! Moich propozycji nie ma za dużo, ale są bardzo łatwo dostępne - na ostatnią chwilę :-)

KOSMETYKI 
To zawsze dobry wybór. Która Kobieta nie kocha kosmetyków? Nawet gotowy zestaw, których teraz wszędzie pełno może być dobrym wyborem. Więcej na ten temat pisałam już post: POMYSŁY NA PREZENTY KOSMETYCZNE POD CHOINKĘ DLA NIEJ. Ostatnio bardzo modne są hybrydy robione w domowym zaciszu - idealny może okazać się zestaw do hybryd Semilac

BIŻUTERIA
Tutaj może być nieco trudniej wstrzelić się w gust, ale wystarczy dowiedzieć się czy dana osoba nosi łańcuszek czy bransoletkę. Ja osobiście uwielbiam delikatną biżuterię! Spory wybór kompletów w dobrej cenie znajdziecie w sklepie Yes.

KSIĄŻKA LUB DOBRA PŁYTA
A może książka? Dla moli książkowych to będzie idealna opcja, Ja kocham fantastykę, ale dość "uniwersalną" propozycją jest "Tajniki DIY" Ewy Grzelakowskiej- Kostoglu znanej bardziej jako Red Lipstick Monster. W Empiku trwają bardzo fajne promocje, a jeśli ciężko zdecydować się Wam na jakiś konkretny tytuł, pozostaje pójście na łatwiznę i wybranie czegoś z bestsellerów. Pozostając w Empiku. A może płyta ulubionego artysty? 


SŁODYCZE I WINO
Propozycja z której sama ucieszyłabym się niesamowicie :-) Kosz słodyczy z butelką wina to bardzo praktyczna opcja ☺ W sumie to ucieszyłabym się z samego wina - co prawda trzeba znać gust owej osoby, ale samo wykonanie będzie banalne. 

KARTA PODARUNKOWA
Jeżeli kompletnie brak Wam pomysłu to zawsze można pokusić się na bon podarunkowy do sklepu z odzieżą lub kosmetykami. Taka karta na pewno zostanie wykorzystana na coś co spodoba się obdarowanej osobie. 


Wszystkie wpisy z pomysłami na prezent znajdziecie tutaj: POMYSŁY NA PREZENT. Teraz liczę na Waszą kreatywność - powiedzcie mi co Wy chciałybyście znaleźć pod choinką, być może kogoś to zainspiruje! Ja kompletnie nie wiem co chciałabym dostać w tym roku :-)

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.