Lista blogów » Jestem Kasia

The Power of Love

Zobacz oryginał
blog.jpg

O tym, że mam specyficzne podejście do ślubów, wesel i ich otoczki pisałam już w sierpniu. Nie bez powodu zorganizowaliśmy tylko małe przyjęcie dla najbliższych i przyjaciół, a zamiast hucznego weselicha polecieliśmy w wymarzoną podróż. To podejście dotyczy również fotografii ślubnej/weselnej. Każdy ma inny gust i poczucie estetyki, dlatego nie oczekuję, że wszyscy będą się mną zgadzać, ale wg mnie większość fotografów ślubnych robi koszmarne zdjęcia i naprawdę ciężko trafić na utalentowane osoby zajmujące się tego typu fotografią. Na szczęście są jeszcze tacy, którzy robią naprawdę cudowne sesje ślubne- z dobrym smakiem, z magicznym klimatem, bez sztucznego ustawiania oraz innych dziwacznych pomysłów. Jedną z takich osób jest Anita, którą wirtualnie znam już od kilku lat, jednak dopiero przy naszej sesji ślubnej poznałyśmy się osobiście. Jestem zachwycona jej pracą, jej portfolio przepełnione jest cudownymi fotkami, zaś sama Pani Fotograf ma świetne podejście do pary młodej podczas robienia zdjęć! Nasza sesja powstała prawie dwa miesiące po ślubie, o mało wcale by do niej nie doszło przez brak czasu oraz niepewną pogodę w zarezerwowany na nią weekend, ale na szczęście wszystko poszło po naszej myśli i mamy cudowne zdjęcia, które będą pamiątką na całe życie. Wiem, że to bardzo osobista sesja, jednak nie potrafiłam się nią z Wami nie podzielić :) 
My rather specific attitude to weddings, wedding parties, and all the rest, was the subject of one of my August posts. For this reason we organised only small reception for the nearest and the dearest, and instead of spending small fortune for huge wedding party we went for our dreamt honeymoon. My approach to wedding photographers is similar. Obviously everyone had different style and taste, and some people may not agree with me, but as I see it most wedding photographers make horrible photos, it’s hard to find somebody talented. However, there are some photographers who make really brilliant wedding photo sessions – good taste, magical atmosphere, no artificial poses, and odd ideas. One of them is Anita, my virtual pal for several years. We met in person during my wedding photo sessions. I’m delighted with her work, photos are marvellous, and she has great attitude to newly-weds during sessions.

blog2.jpg
blog4.jpg
blog3.jpg
blog6.jpg
blog7.jpg
blog5.jpg
blog14.jpg
blog9.jpg
blog8.jpg
blog13.jpg
blog15.jpg
blog20.jpg
blog18.jpg
blog19.jpg

Anna Kara wedding dress

blog12.jpgblog11.jpg

 Jeśli planujecie w najbliższym czasie ślub i nie macie jeszcze umówionego fotografa, to koniecznie spróbujcie skontaktować się z Anitą. Zapewniam, że nie pożałujecie! :) Jeszcze raz wielkie dzięki za przepiękne zdjęcia!

fot. anitasuchocka.com

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.