Lista blogów » Nieperfekcyjna Kasia

Pokaz Mody z Klubem Mamuśki!

Zobacz oryginał
pokaz1.jpg 

Mamy to aniołowie na praktykach...

Będąc na urlopie wychowawczym szukałam miejsca, w którym będę mogła spotkać kobiety w podobnej sytuacji. Tak trafiłam na Klub Mamuśki gdzie odbywają się cykliczne, bezpłatne spotkania - jedno w miesiącu spotkanie dla samych mam oraz drugie dla mam z dziećmi.
  Tematyka spotkań jest bardzo różnorodna - zaczynając od kwestii zdrowia i urody poprzez wychowanie i żywienie dzieci, na organizacji życia rodzinnego i realizacji swoich marzeń, również tych zawodowych, skończywszy. Każde spotkanie prowadzi zaproszony ekspert, który dzieli się z nami swoją wiedzą.

Ze swojej strony gorąco zachęcam mamy do polubienia fb i aktywnego uczestnictwa w klubie. Ja dzięki klubowi zawarłam cenne przyjaźnie, wygrałam kilka nagród a ostatnio miałam możliwość uczestniczyć w pokazie mody odbywającym się na targach Mother&Baby. 


pokaz2.jpg


pokaz3.jpg


pokaz5.jpg 

pokaz4.jpg


Kreacje - Orsay
Zdjęcia - Lojczuk Photography
Makijaż, stylizacje - Makijaż Od Kuchni
Fryzury -  Agnieszka Matelak

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.