Lista blogów » SHFASHION

podkład joko supernatural

Zobacz oryginał

DSC_0036.JPG

Podkład, o którym wspominałam wczoraj :) Nie będzie to żadna recenzja, stosuję go od wczoraj dopiero, więc nie mogę pisać, czy na dłuższą metę np. spowodował pogorszenie mojej skóry itp. Opiszę swoje pierwsze wrażenia po jego użyciu :) Podkład miałam nałożony wczoraj, podczas wykonywania makijażu. 
Pani, która makijaż wykonywała używała pędzelka i po zobaczeniu się w lusterku, moje wszystkie niedoskonałości nie były widoczne. Pod wieczór zmyłam makijaż i po jakimś czasie, użyłam podkładu ponownie :) Rozprowadziłam go palcami. I co mogę powiedzieć? Hmm... przebarwienia były widoczne. Tak myślę, że jakbym nie miała tych brzydkich rzeczy na buzi byłby idealny dla mnie, idealny! Jest lekki, daje rzeczywiście taki bardzo naturalny efekt. Wyrównał koloryt skóry, ale te mocniejsze plamki prześwitywały. Ale będę jego używać, bo cera lepiej po nim wygląda, a czuję, że nie robię sobie nim krzywdy - jest mineralny i myślę, że będzie ok. Ze skórą i jej niedoskonałościami będę walczyć :)  Jak dłużej go poużywam to napiszę Wam kolejne moje wrażenia :) Na razie takie pierwsze odczucia :)
A takie info to : kosztuje on ok 40 zł, ja mam odcień J122 :)

ps:   Teraz mam wolne, więc pewnie będzie więcej postów :) 

edit: nałożyłam teraz ten podkład. po pierwszej warstwie - nałożyłam drugą.  Extra efekt !!!  nadal nie ma efektu maski a krycie jest świetne :)

Trzymajcie się :*


LIKE ON FACEBOOK

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.