Lista blogów » In pursuit of harmony

Po urodzinowo i filmowo

Zobacz oryginał

Tak jak wspominałam na facebooku Perfection and harmony urodziny rozpoczęły się cudownie - mój ukochany obudził mnie skradając się z ogromnym prezentem :) W ciągu dnia spotkania z koleżankami, a na koniec pyszna kolacja.

DSCN0077.JPG

DSCN0084.JPG
Chciałabym Wam polecić cudowny film - Nietykalni reż. Olivier Nakache, Eric Toledano, który miałam okazję obejrzeć na pokazie przedpremierowym. Trochę obawiałam się, że będzie to typowy wyciskacz łez, grający na podstawowych wartościach i uczuciach jak na strunach, ale film bardzo miło mnie zaskoczył. Należy on do gatunku: komedio-dramat. I zdecydowanie jeśli chodzi o samą tematykę na pewno jest to dramat - mężczyzna w średnim wieku jest sparaliżowany i ma dość litości bijącej od ludzi. Jednak już pierwsze minuty filmu są ciepłe i towarzyszy im bardzo pogodna i energetyczna muzyka, a później jest już tylko lepiej.
Nie będę Wam zdradzać więcej szczegółów, mogę Was tylko zachęcić do wypadu do kina. Film pokazuje jak ważni w naszym życiu są ludzie, często zupełnie przypadkowo napotkani i jak nawet w sytuacjach najcięższej próby można i warto nie tracić optymizmu i nadziei.

7441162.3.jpg?l=1331726769000


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.