Lista blogów » lamodalena

PHENOMENAL US - CHALLENGE 35

Zobacz oryginał


PC130913-002.JPG


WIDZIALNE FENOMENALNE/ VISIBLE PHENOMENAL US 


 "Nie zgadzam się na porównywanie mnie tylko do pierogów, lekarstw, sprzątania - nie widzę różnicy pomiędzy mną teraz i 30 lat temu - jestem tak samo aktywna i GŁODNA wiedzy. Czy ktoś to kiedyś w końcu zauważy?" - to słowa Małgosi, która z całą grupa Phenomenal Us "ruszyła na wojnę" aby zawalczyć o prawa kobiet, dojrzałych kobiet!

Nasze społeczeństwo uwielbia szufladkować ludzi i tak wszystkich a zwłaszcza kobiety 50plus wrzucili do jednej szuflady - SENIORZY.  Jak w biznesie Senior oznacza doświadczenie, wiedzę, odpowiedzialność, umiejętność zarządzania itp. to w życiu nie ma takiego przełożenia i oznacza to nieatrakcyjność, nieprzydatność zawodową, niedołężność ... jednym słowem niepotrzebność! To zupełnie inna grupa społeczna, którą się izoluje i nie wpuszcza do "wielkiego świata" w którym brylują tylko młodzi i pięknie. I nieważne, że najczęściej oprócz ładnych zdjęcie (często wyretuszowanie) nie mają nic więcej do zaproponowania.
A to co wartościowe, autentyczne jest niezauważalne! 
A przecież my, kobiety dojrzałe, z pewnym dorobkiem życiowym, mamy bardzo dużo do zaoferowania nie tylko lepienie pierogów!

Kobiety 50plus to bardzo często kobiety pełne życia, fantazji, energii a co najważniejsze mądrości, doświadczenia, dystansu i spokoju. Nie chcemy być schowane za kurtyną wieku! To, że mamy trochę zmarszczek nie oznacza, że nie możemy być atrakcyjne! Nie ma nic piękniejszego jak zadbana starsza kobieta czego przykładem jest chociażby Helena Norowicz.

Tak, należę do tych aktywnych - chodzę na fitness i lepiej ćwiczę niż 20-to latka, której brak koordynacji ruchowej, jeżdżę na nartach i tylko nieliczni robią to lepiej, pływam różnymi stylami chociaż wielu młodych ludzi nie potrafi przepłynąć basenu, ubieram się modnie i z fantazją (;D) chociaż wciąż ocieram się wśród młodych ludzi o bezguście i brak stylu ... więc nie zgadzam się na wsadzenie mnie do szuflady zwanej NIEWIDZIALNI!
I dzisiaj, na przekór wszystkim zasadom jestem w mini, złocie i piórach!


PC130928-001.JPG
PC130897-001.JPG
PC130905-001.JPG
PC130906-001.JPG
PC130926-001.JPG
PC130909-001.JPG
PC130907-001.JPG
PC130918-001.JPG
PC130932-001.JPG
PC130922-001.JPG





żakiet - Mohito,
spódniczka - Versace dla H&M,
buty - Zara,
kolczyki - Mango.
 


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.