Lista blogów » In pursuit of harmony

Paganella Andalo - ski time

Zobacz oryginał
"By questioning what you are doimg, you evolve"


Zero Maria Cornejo


DSCN0410.JPG

Andalo (1040 m n.p.m.) jest głównym ośrodkiem regionu Paganella. To urocze górskie miasteczko położone w malowniczej kotlinie pomiędzy Paganellą i Gruppo di Brenta. Z Andalo wyciągami można dostać się na szczyt Paganella, z którego rozpościera się fantastyczny widok na górskie szczyty. Wokół Andalo znajdują się również liczne trasy biegowe o łącznej długości 11 km. Andalo charakteryzuje również bogata infrastruktura apres-ski z lodowiskiem i basenem. Poza tym to po prostu bardzo urokliwe i malownicze miasteczko.
I tak w skrócie wyglądał nasz urlop :) Ale to w dużym skrócie, bo przez pół postu mogłabym się rozpisywać o cudownej pogodzie! Cały pobyt był mega słoneczny, było tak gorąco, że na nartach i desce jeździliśmy w krótkim rękawku, a w ramach przerw opalałyśmy się na stoku w samej bieliźnie.

DSCN0487_zpsd4bc4368.jpg

DSCN0392_zps4fb31797.jpg

DSCN0384_zpsacf36a04.jpg

DSCN0380_zpsed679c98.jpg

Oczywiście nie samymi nartami człowiek żyje, były imprezy na stoku i  standardowo poza stokiem. Pyszne włoskie jedzonko, wypady na lodowisko, basen i przede wszystkim genialna ekipa, która tworzyła ten klimat błogiej zabawy. Oby więcej takich wypadów :)

DSCN0460_zps62d347ae.jpg

DSCN0479_zpsd466ed81.jpg

DSCN0418_zps63604395.jpg

DSCN0488_zpscc4aae86.jpg

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.