Lista blogów » MONA BY FASHION

OUTFIT OF THE DAY: Dzień w Krakowie

Zobacz oryginał
monabyfashion_1.jpg


Plan wyjazdu na długi weekend był następujący: nocleg w Oświęcimiu, jeden dzień spędzony na szaleństwach w Energylandii (kto pominął wpis ten kilka tutaj), jeden dzień na zwiedzanie Krakowa i powrót do domu. 

Osoby, które śledzą bloga od dłuższego czasu wiedzą, że każdą podróż planuję z przewodnikiem i mam zawsze wszystko dokładnie zorganizowane. Tym razem było inaczej :) Zakładaliśmy spacer po urokliwych krakowskich uliczkach, wypicie kawy na Rynku Głównym, chcieliśmy zajrzeć na Wawel i do Smoka Wawelskiego oraz pospacerować po Kazimierzu (chociaż czy to w sumie nie brzmi jak plan? ;) No cóż, zdaje się, że natury nie oszukasz ;)

To był piękny dzień. Rano przywitało nas słońce, popołudniu chowaliśmy się przed deszczem, następnie znów cieszyliśmy się piękną pogodą. Dzień był leniwy, bez pośpiechu i zmartwień. Cieszyliśmy się każdym widokiem i każdą chwilą spędzoną razem. Ostatnio moje życie jest w ciągłym biegu i na walizkach, zatem na tę krótką chwilę wytchnienia cieszyłam się podwójnie :)

Wygodna sukienka na guziki, sandały na słupku, torebka - koszyk, kapelusz i okulary przeciwsłoneczne, to mój wybór na wakacyjne odkrywanie nowych miejsc.

W czym czujecie się najlepiej podczas zwiedzania i penetrowania nowych miast? Jak zawsze czekam na Wasze komentarze :)

monabyfashion_3.jpg
monabyfashion_4.jpg
monabyfashion_5.jpg
monabyfashion_6.jpg
monabyfashion_7.jpg
monabyfashion_14.jpg
monabyfashion_15.jpg
monabyfashion.jpg
monabyfashion_16a.jpg
monabyfashion_8.jpg
monabyfashion_13.jpg

sukienka/dress - Mango [tutaj]
torebka/bag - Zara [tutaj]
buty/shoes - Promod [tutaj]
kapelusz/hat - Reserved
okulary/sunglasses Orsay
bransoletka/bracelet - Solar
zegarek/watch - Daniel Wellington 

monabyfashion_2.jpg

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.