Lista blogów » VamppiV - fashion & makeup

Outfit #65 - In Wonderland

Zobacz oryginał

Na niektóre rzeczy warto czekać. Na przykład na zdjęcia od świetnego fotografa. Równo miesiąc od zapowiedzi, która pojawiła się na moim fanpage'u - prezentuję efekty współpracy z genialną artystką. Panie i Panowie, przed Wami prace Necronaut!

Uwielbiam wyraziste nadruki - zauważył to pewnie każdy, kto odwiedza mnie regularnie. Były już grochy, paski, krzyże... Dziś pora na usta!

Bluz(k)ę wypatrzyłam w H&M jakoś w lutym. Gdy ją ujrzałam - od razu wiedziałam, że musi być moja. Śliski materiał, piękny nadruk, nowoczesny minimalistyczny fason. Wszystko to, co uwielbiam. Oczywiście praktycznie do niczego mi nie pasowała.

Kilka miesięcy później przeżyłam to samo w z butami... I nagle, dwa kontrowersyjne w mojej mrocznej szafie elementy - stały się najlepszymi przyjaciółmi! Noszone razem tworzą świetny duet! Do tego spódniczka, zakręcone dodatki - i voila, gotowe! Jak Wam się podoba?

ofctP6C.jpg

EJPkASD+-+Imgur.jpg

5.jpg


7.jpg

4ljoKVc+-+Imgur.jpg


Im5cZox+-+Imgur.jpg

6.jpg


blouse: H&M
skirt: no name
ring: New Yorker
hairband: New Yorker
shoes: Nike

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.