Lista blogów » aDancingQueen Blog

OSTATNI POWIEW JESIENI

Zobacz oryginał
To już ostatnie zdjęcia w przepięknej, jesiennej scenerii. Tym wpisem kończę listopad i jesienny okres, aby dumnie wkroczyć w ulubiony miesiąc w roku - grudzień - miesiąc magiczny, emocjonujący, klimatyczny i niezwykle przepiękny. Zdjęcia poniżej pozostawiają jednak ciepłe odczucia i pozytywne wibracje, za sprawą przepięknego, jesiennego, zachodzącego słońca, które towarzyszyło nam tego popołudnia. Są idealnym podsumowaniem ostatnich miesięcy, które przyniosły wiele dobrych rzeczy. Dla mnie największym sukcesem są świadome, ogromne kroki w przód, samorealizacja, zdobywanie doświadczenia i wiedzy, nauka i spełnianie swoich największych marzeń. Tegoroczna jesień wiele mi uświadomiła - przede wszystkim to, co jest dla mnie najważniejsze i co powinnam nazywać priorytetem. Zdałam sobie sprawę z wielu rzeczy, podjęłam wiele decyzji, wybrałam kolejną ścieżkę i jestem zwyczajnie z siebie dumna. Dumna z tego, że usłałam swoje życie czymś wartościowym, skupiam się na pozytywach, otaczam się tylko prawdziwymi, wartymi zaufania ludźmi, zajmuję się w życiu ambitnymi czynnościami, rozwijam swoje pasje i dbam o siebie. I nie jest mi potrzebne nic więcej!

DSC_7153.jpg

DSC_7117.jpg
DSC_7139.jpg

Pełne słońca zdjęcia idealnie oddają moje wewnętrzne odczucia. Czuję się tak niezwykle ciepło i promiennie! Tegoroczna jesień była tak cudowna, że nie dało rady nie czerpać z niej tych pozytywnych emocji. Ona nimi po prostu tryskała, a my mogliśmy z ogromną ochotą przeżywać każdy, cudowny i pogodny dzień. Teraz już ta aura spadła do zimowej, mglistej i ponurej, ale zwiastując kolejne cudowności. Ja już nie mogę się ich doczekać! 

DSC_7111.jpg
DSC_7127.jpg
DSC_7119.jpg

Stylizacja ze zdjęć to kolejny, typowy luzak zrobiony na beżowo i brązowo. Dresy to ostatnio najczęściej wybierane przeze mnie spodnie i całkowicie mi z tym dobrze. Grube swetry to kolejna moja miłość, a sneakersy noszę tak długo jak się tylko da! Szczególnie te z Renee! Ahh, troszkę tęsknie za tym ciepłym słońcem i dywanem z kolorowych liści. Ale postaram się i z ponurego środowiska dookoła, stworzyć coś magicznego!

DSC_7137.jpg
DSC_7123.jpg
DSC_7140.jpg
DSC_7125.jpg
sweter - ZARA, spodnie - SELFIEROOM, buty i plecak - RENEEZaloguj się, żeby dodać komentarz.