Lista blogów » LookByAgnezja

Ostatni dzień lata

Zobacz oryginał

Totalni koniec lata obudził we mnie potrzebę popatrzenia choć na zdjęcia letnie i wpadłam na te niewykorzystane.
Zatem przedstawiam Wam letnią kreację z czerwonymi spodniami z Lidla.


DSC_1005.JPG



DSC_1007.JPG


Oczywiście spodnie nie tylko będą wykorzystywane do letnich stylizacji, bo świetnie mi się je nosi. I jestem zaskoczona tym faktem, ponieważ jak dotąd nie kupowałam ubrań w sklepach typu Lidl, w których zwykle kupuje się produkty żywnościowe.

Anegdota na ten temat, usłyszana na domowym spotkaniu towarzyskim, brzmiąca nota bene jak hasło reklamowe, jest taka: "Lidl karmi i ubiera, jeszcze trochę i zajmie się pochówkiem w promocji. Jak dorzucą kwiaty dla wdowy, to wykupię sobie u nich kartę stałego klienta".
DSC_0957.JPG
Fajne, długie, lekko rozciągliwe spodnie. Dobrze wyglądają zarówno z podwiniętymi nogawkami, jak i w wersji o normalnej długości. Przy praniu w pralce nic złego się z nimi nie dzieje, czyli nie farbują, nie zmieniają kształtu, ani rozmiaru.
Tak się rozochociłam tym faktem, że nabyłam jeszcze czarne i białe (biel wełny, oczywiście).

W tej stylizacji połączyłam z czernią - bluzka, buty, torebka...
DSC_0962.JPG


DSC_1012.JPG

No dobra, trochę postanowiłam zaszaleć ze wzorem, ozdobami... i przyozdobiłam się koralami drewnianymi ;)

DSC_1026.JPG


DSC_1035.JPG


DSC_1061.JPG

Mój smaczek - czerwone spodnie na koniec lata i początek jesieni.

DSC_1040.JPG
Spodnie - Lidl.
Bluzka - moja szafa.
Torebka - Bonprix.

Letnie zdjęcia - by M.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.