Lista blogów » Rasz-Rush

Orange and lemon...

Zobacz oryginał

I'm back, I'm alive choć ledwo :) ogarniam się,  rozpakowuję się ,wrzucam rzeczy do pralki a w drugiej kolejności siebie. Zawsze jak wracam z działki muszę się porządnie doszorować - nie mówię że sie tam nie myje co to to nie ale pranie z namaczaniem jest możliwe tylko w wannie a nie pod prysznicem. A że na działce lata się głównie na bosaka to wiece sami - szlifierka heheh. No  i tak jak przypuszczałam główną garderobą był kostium i ...kostium i...kostium z T-shirtem - przy takich upałach. Grill był, piwko było a oprócz tego malowanie bramy ( nie widać na zdjęciach ale miejscami miałam jeszcze zielone kropki więc wypad na zdjęcia stał pod wielkim znakiem ? ale od czego sa pumeksy. Było także koszenie, małe przemeblowanie i mycie okien - tak więc grilla odpracowałam sowicie hehe. Zdjęcia są z kulturalnego wypadu do jednej z restauracji nad Zalewem Zegrzyńskim - piękne miejsce - w tygodniu spokój w weekend - dyskoteka- Dzika Plaża z dzikimi tłumami. Na plaży nawet byly namioty. Lubię jak się dzieje jak są ludzie ale na chwilę :) Zestawik soczysty jak lody sorbetowe które jadłam tego dnia - H&M bluzko -sukienka i tunika bazarowa- pomarańczowy batman ;) oraz moje kochane chodako- koturny Aldo :)Ok idę sie dalej ogarniać.

DSC_0005.JPG

DSC_0014.JPG

DSC_0037.JPG

DSC_0048.JPG

DSC_0059.JPG

DSC_0066.JPG

DSC_0075.JPG

DSC_009.JPG

DSC_0090.JPG

DSC_0096.JPG

DSC_0154.JPG

DSC_0163.JPG

DSC_0220.JPG

DSC_0243.JPG

DSC_0247.JPG

DSC_0258.JPG

DSC_0260.JPG

DSC_0284.JPG

DSC_0289.JPG

DSC_0292.JPG

DSC_0316.JPG

DSC_0324.JPG

DSC_0353.JPG


sukienka - H&M
tunika- bazarek
koturny- Aldo

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.