New cooperation and contest - Dream Catchers!
Zobacz oryginał śr., 18/06/2014 - 08:36Podwiązki, uprzęże, pieszczochy - alternatywa je uwielbia, a ostatnio i moda popularna zaczyna się do nich przekonywać. Nic dziwnego - mogą być zarówno fetyszowe, jak i seksowne, a nawet przy odpowiedniej stylizacji kobiece i frywolne. Ja do zdjęć tych śliczności ślinię się od dłuższego czasu, ale ciągle nie miałam okazji, by pomacać i kupić (a lubię macać przed zakupem).
A tu nagle niespodzianka - propozycja współpracy od Dream Catchers, jednej z marek, którą się tak bardzo jarałam!
W ofercie Dream Catchers znajdziecie ręcznie robione dodatki w stylu alternatywnym - podwiązki, uprzęże, ale także przypinki czy oryginalne bransoletki. Ja będę miała przyjemność opowiedzieć Wam o kilku produktach, które otrzymałam... Już wkrótce przemielę je przez swoją Prywatną Maszynkę Jakości. I tutaj - niespodzianka, SZYBKI KONKURS!
Napisz na jaką okazję założyłabyś podwiązkę lub uprząż (i do jakiego stroju!). Spośród odpowiedzi wybiorę tę, którą uznam za najciekawszą - i nagrodzę jednym z drobiazgów widocznych na zdjęciu (którym? to niespodzianka!). Konkurs trwa do północy 21.06, nagrodę wysyłam pocztą (tylko do Polski!) w przyszłym tygodniu. Przy odpowiedzi nie zapomnij podać adresu e-mail - bym mogła się skontaktować :)
Na koniec... Kilka zdjęć zaczerpniętych ze strony Dream Catchers. Miłego oglądania!
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.











