Lista blogów » aDancingQueen Blog

New in

Zobacz oryginał

Cześć wszystkim! Piękna dziś pogoda co nie? Deszcz, chmury, szaro i buro :). Żyć nie umierać. Głowa pęka mi od samego rana, chyba znowu ciśnienie się zmienia co zawsze wpływa na mnie okropnie. Dodatkowo nie wyspałam się zbyt dobrze, gdyż do późna czytałam książkę. Dacie wiarę? Ja czytam książkę - to się nie zdarza :). Naprawdę nie przepadam za czytaniem ale tym razem "Pięćdziesiąt twarzy Greya" naprawdę mnie pochłonęło. 
Dziś dzień rozpoczęłam od zrobienia zdjęć nowości, co obiecałam Wam wczoraj na facebooku. W ostatnich dwóch tygodniach troszkę się tego uzbierało i mam dziś zamiar pokazać i polecić Wam kilka ślicznotek..


DSC_6447.JPG
 Pelerynka - Romwe | koszulka - Carry | skarpetki - Reserved


DSC_6453.JPG
 torba - Fleq


Od dawna chciałam dużą 'oxfordkę', która pomieści wiele rzeczy i będzie dość sztywna. Zazwyczaj znajdywałam małe wersje tej torebki i jedną z nich już mam - małą, czerwoną. Jednak wciąż brakowało mi tej większej, która idealnie sprawdziłaby się do szkoły i na konkretniejsze wyjścia. Idealną wręcz znalazłam na Fleq.pl i jestem nią wprost zachwycona.


DSC_6477.JPG

 komin - H&M | czapka - H&M | szal - Van Graaf


Kompletowania zimowych szali i czapek ciąg dalszy! Cukierkowo miętowy komin znalazłam ostatnio w H&M i miałam wielki problem z wyborem, bo oprócz niego były jeszcze 3 inne kolory. Niebiesko miętowy jednak skradł mojeserce od razu. Czapka jest już trzecią kupioną w ostatnim miesiącu, tym razem pomponiasta :). Szalik w granatowo czerwoną kratkę to łup z wyprzedaży w Van Graaf'ie, gdzie można aktualnie znaleźć ciekawe rzeczy za grosze ;).


DSC_6481.JPG

DSC_6484.JPG

DSC_6490.JPG
 pasek - Romwe | kołnierzyk - Mohito


DSC_6461.JPG
DSC_6465.JPG

 Buty - Earth Gear 


No i na koniec moje wymarzone różowe traperki. Wyśledziłam je już dawno w jednym z poznańskich sklepów, gdzie trwała ich przecena. Ostatnio jednak się w końcu po nie wybrałam. Tego typu obuwie stało się popularne już dość dawno i góruje cały czas w odcieniach miodowych i brązu ale ja stawiłam na pudrowy róż. Mimo tego, że wyglądają topornie, dla mnie są mega słodkie, wygodne i idealne na zimę ;).






aktualny.podpis.2012.jpg


 


 
 





Zaloguj się, żeby dodać komentarz.