Lista blogów » The secret dreamworld od Axis
New In
Zobacz oryginał ndz., 05/08/2012 - 20:13Przez cały lipiec kwestia blogowania i zakupów odeszła na drugi plan. Choć wydaję się to niemożliwe (!!) niestety tak było. Pisanie pracy pochłonęło całe miesiące, a przygotowania do obrony zabierały mi ostatnie wolne chwile spędzone poza pracą. Ale to juz przeszłość!
Praca napisana, zatwierdzona i OBRONIONA:)!!!!!!!!!!!!!!!

Teraz czas na przyjemnosci. Przez ostatni czas nie zgromadziłam zbyt wielu nowych rzeczy z powodu braku czasu przez ww sprawy, ale allegro zawsze jest pod ręką dzięki czemu nabyłam kilka rzeczy:
Sweterek w błyszczące paski H&M oraz złoty zegarek Geneva


beżowa kurtka Stradivarius - 99zł



spódniczka Stradivarius - zakupiona na wyprzedaży za 29zł:)

Oczywiście to tylko poboczne zakupy. Najważniejsze 2 kiecki tego miesiąca kupiłam ok tygodnia temu w CH Fala w Szczecinie - idealne na weselicho:) Dzisiaj tylko maciupki zwiastun - po weselu dodam w całej weselnej stylizacji:)
malinowa sukienka - na wesele

koronkowa sukienka - na poprawiny


Obie są w podobnej kolorystyce - hmm... w sumie to w takiej samej:) Niestety ale z moją karnacją próba założenia innego koloru kończyła się "lookową" klęską. Tym razem postawiłam na swój pewny kolor. Mam nadzieje ze z pomocą dodatków uda mi się stworzyć dwie różne stylizacje:)
Możecie mnie nazwać "monotematyczną", ale cóż ja poradzę że tak kocham koralowo- maliowe kolory:)?
pozdrawiam
cmok! cmok!:*
Praca napisana, zatwierdzona i OBRONIONA:)!!!!!!!!!!!!!!!

Teraz czas na przyjemnosci. Przez ostatni czas nie zgromadziłam zbyt wielu nowych rzeczy z powodu braku czasu przez ww sprawy, ale allegro zawsze jest pod ręką dzięki czemu nabyłam kilka rzeczy:
Sweterek w błyszczące paski H&M oraz złoty zegarek Geneva


beżowa kurtka Stradivarius - 99zł



spódniczka Stradivarius - zakupiona na wyprzedaży za 29zł:)

Oczywiście to tylko poboczne zakupy. Najważniejsze 2 kiecki tego miesiąca kupiłam ok tygodnia temu w CH Fala w Szczecinie - idealne na weselicho:) Dzisiaj tylko maciupki zwiastun - po weselu dodam w całej weselnej stylizacji:)
malinowa sukienka - na wesele

koronkowa sukienka - na poprawiny


Obie są w podobnej kolorystyce - hmm... w sumie to w takiej samej:) Niestety ale z moją karnacją próba założenia innego koloru kończyła się "lookową" klęską. Tym razem postawiłam na swój pewny kolor. Mam nadzieje ze z pomocą dodatków uda mi się stworzyć dwie różne stylizacje:)
Możecie mnie nazwać "monotematyczną", ale cóż ja poradzę że tak kocham koralowo- maliowe kolory:)?
pozdrawiam
cmok! cmok!:*
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



