Lista blogów » marysia-k

Natural Mojo- co sądzę o tycy produktach? Blogerki bubel czy produkty warte swojej ceny? Okiem dietetyka..

Zobacz oryginał
DSC_0900.jpg
Tak jak opowiadałam Wam na Instagramie marka Natural Mojo z pewnością jest Wam znana. To bardzo popularna marka w blogerskim świecie, o której również ja chciałabym wspomnieć. Nie ukrywam, że wpis ten powstał we współpracy z Natural Mojo, gdyż sama zgodziłam się na przetestowanie tych produktów- krytycznym okiem, ponieważ to co pokazuje według siebie, okiem dietetyka musi być dobre i przetestowane przeze mnie samą. Nawet przepisu nie dam nikomu jeśli nigdy tego nie robiłam! Specjalnie dobrałam takie produkty, które najbardziej chciałabym przetestować. Do wszelakich suplementów i sztucznych produktów podchodzę ostrożnie. Do stosowania wielu produktów istnieją różne wskazania. Dziś więc postaram się opisać co, kiedy, gdzie i dla kogo. 
1. Batoniki HAPPY BARS
Batony to świetna przekąska m.in. na drugie śniadanie. Z pewnością będzie jego świetnym dopełnieniem. To fajny pomysł dla tych, którzy nie maja zbyt dużo czasu na przygotowywanie posiłków. Zawierają w swoim składzie daktyle i owies. 
DSC_0907.jpg
 2. Kakao CHOCO DREAM
Kakao CHOCO DREAM jest świetną alternatywą dla tych, którzy ograniczają cukier, ponieważ on w nim nie występuje. To fajny zamiennik tradycyjnego kakaa przy wielu dietach- od tych ubogoenergetycznych po te z ograniczeniem łatwo przyswajalnych węglowodanów (w tym też i dla cukrzyków). Kakao zawiera w swoim składzie witaminę C. Co prawda rzadko co występują jej niedobory, ale przedawkowana też zostać raczej nie może, gdyż jest wydalana z naszego organizmu wraz z moczem. Kakao nie trzeba wykorzystywać tylko i włącznie do picia jako zwykłe kakao. Pamiętajcie również o wielu przepisach, m.in. o wypiekach, gdzie można je wykorzystać!
DSC_0909.jpg
 3. Herbata HAPPY TEA
Herbaty są moją miłością. Uwielbiam je pić i mogłabym je popijać całymi dniami. Za kawą natomiast nie przepadam. Herbaty HAPPY TEA mają w swoim składzie prawdziwy i naturalny susz (owoce, zioła w składzie) Lubię wiedzieć co tak naprawdę znajduje się w tym co zaparzam. Zobaczcie a'propos jaki cudowny zaparzasz dostałam! A tak poza tym - herbatki są przepyszne! A latem można robić z nich... herbaty mrożone!
DSC_0913.jpg
DSC_0915.jpg


Nie będę ukrywać, że byłam dość sceptycznie nastawiona na te produkty. Przeglądając stronę  Natural Mojo byłam bardzo ostrożna i chciałam dobrać odpowiednie produkty. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, a z herbatkami pokochałam się i na pewno będę używać na bierząco. A dla Wszystkich, którzy mają ochotę wypróbować te produkty mam kod zniżkowy: MK30 -30% rabatu na cały asortyment!


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.