Lista blogów » Plaamkaa

NAJLEPSZE SERIALE NETFLIX 2021 – MÓJ RANKING

Zobacz oryginał

Najlepsze seriale Netflix 2021

Najlepsze seriale Netflix 2021, czyli mój prywatny ranking fajnych seriali na Neftlixie aktualizowany na bieżąco. Ten wpis wprawdzie zaczynam pisać ostatniego dnia grudnia 2020 i uwzględnię w nim bodajże 3 pozycje, które pojawiły się jeszcze w 2019/2020 roku, ale to tylko ze względu na to, że nie chciałabym, żeby ktoś z Was je pominął.

Jeśli nie wiecie, co oglądać na Netflixie, jaki serial jest w tym momencie na topie, który serial Was wciągnie, a który nadaje się na weekend, w tym wpisie znajdziecie odpowiedzi na te pytania. Miniseriale, najlepsze seriale na Netflixie i wiele więcej…

netflix-seriale-2021-3-side-1024x764.jpg

Przed lekturą tego wpisu zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi artykułami na temat seriali na Netflixie z 2018 roku i 2020 roku. Niewykluczone, że nie widzieliście jeszcze wszystkich serialowych propozycji dostępnych na Netflixie i że jedna z nich przypadnie Wam do gustu! A zapewniam, że znajdziecie tam mnóstwo perełek.

Starsze artykuły na ten temat znajdziecie tutaj:

Najlepsze seriale Netflix 2018 (największe serialowe hity)

Najlepsze seriale Netflix 2020 (nowości z 2020)

Najlepsze miniseriale Netflix (krótkie seriale idealne na weekend)

Jeśli znacie już wszystkie dotychczas opisane seriale na Netflixie, zapraszam Was na najnowszą listę seriali. To mój prywatny ranking, który na bieżąco będę aktualizowała, więc znajdziecie tu same nowości i perełki, które przypadły mi do gustu i przez które zarywałam noce. :)

Najlepsze seriale Netflix 2021 – mój ranking

„Tiny Pretty Things”

„Tiny Pretty Things” to serial, który na Netflixie pojawił się początkiem grudnia i od razu wylądował na liście TOP 10 Polska. Nie bez powodu, bo jest wciągający i ani przez chwilę nie da się na nim nudzić, cały czas trzyma w napięciu. To serial o balecie, ciężkiej pracy i intrygach, pełen piękna, sztuki i tańca. Jedna z najlepszych uczennic szkoły baletowej w Chicago pada ofiarą ataku, przez który nie może dłużej tańczyć. Kto jest za to odpowiedzialny? Kto zajmie jej miejsce? Tego dowiecie się, oglądając serial.

  • Czas oglądania: 10 odcinków, każdy ok. 55 minut
  • Kolejny sezon: są na to spore szanse

tiny-pretty-things-plaamkaa-1024x614.jpg„Spinning Out”

Kolejny serial w tematyce sportowej. Bardzo zbliżony do „Tiny Pretty Things”, a w mojej opinii nawet nieco lepszy, bardziej wciągający i ciekawszy. To serial o łyżwiarstwie figurowym. Główna bohaterka, Kat Baker, próbuje poradzić sobie z problemami rodzinnymi, chorobą psychiczną, traumą i problemami sercowymi. Wprawdzie serial został wypuszczony początkiem 2020 roku, ale wielu z Was może pokazywać się dopiero teraz w proponowanych. Netflix podjął decyzję o tym, że drugi sezon serialu niestety nie powstanie, ale mam nadzieję, że na fali ogromnej popularności serialu w 2021 roku, być może zmieni zdanie.

  • Czas oglądania: 10 odcinków, każdy ok. 50 minut
  • Kolejny sezon: raczej nic z tego

spinning-out-plaamkaa-1024x614.jpg„Ruchome piaski”

„Ruchome piaski” to najstarsza z pozycji, ponieważ serial został wyemitowany w 2019 roku. To szwedzka produkcja, serial kryminalny. Gra w niej chłopak z serialu „Facet na święta” – domyślam się, że wiele osób może skusić się na serial z tego powodu. W prywatnej szkole dochodzi do strzelaniny. Główna bohaterka, 18-letnia Maria, zostaje oskarżona o zabójstwo. W serialu przechodzimy przez wszystkie wydarzenia, które do tego doprowadziły. Dochodzimy aż na salę sądową, gdzie Maria próbuje wyjaśnić, jak doszło do strzelaniny. Serial daje dużo do myślenia i wciaga.

  • Czas oglądania: 6 odcinków, każdy ok. 45 minut
  • Kolejny sezon: raczej nic z tego

ruchome_piaski_plaamkaa-1024x614.jpg„Bridgertonowie”

Mówi się, że „Bridgertonowie” to taka XIX-wieczna „Plotkara” i wiele w tym prawdy. Zacznijmy jednak od tego, że serial nie jest serialem historycznym, zatem niech nikogo nie dziwi czarnoskóry książę na angielskim dworze czy covery Ariany Grande i Billie Eilish podczas wystawnych przyjęć. Codzienne imprezy, poszukiwanie miłości, gorące romanse, intrygi, plotki piękne kreacje i pudrowe kolory. To połączenie finalnie daje nam zabawny i przyjemny w odbiorze serial kostiumowy. Bardzo polecam.

  • Czas oglądania: 8 odcinków, każdy ok. 1 h
  • Kolejny sezon: będzie na pewno

bridgertonowie-plaamkaa.jpg„Lupin”

„Lupin” to serial, który szturmem wkradł się na listę TOP 1 w Polsce i utrzymuje się na niej już od kilku dobrych dni. Zresztą nie bez powodu – głównego bohatera gra Oman Sy, czyli aktor grający główną rolę w filmie „Nietykalni”. My, Polacy, uwielbiamy zarówno film, jak i uśmiechniętego aktora i role, w jakich jest obsadzany. Tym razem gra on złodzieja dżentelmena, który pracuje w Luwrze jako sprzątacz i wpada na genialny pomysł, jak wykraść naszyjnik warty 20 milionów, który należał do Marii Antoniny. Bardzo ciekawa historia – to idealny serial na weekend z rodziną.

  • Czas oglądania: 5 odcinków, każdy ok. 45 minut
  • Kolejny sezon: pojawi się w ciągu kilku tygodni/miesięcy

lupin-plaamkaa.jpg

Na razie to tyle propozycji, jeśli chodzi o najlepsze seriale na Netflixie. Wkrótce dodam kolejne.

netflix-seriale-2021-2-1024x682.jpg

Po więcej poleceń zapraszam na mój Instagram – tam na bieżąco pokazuję fajne nowości z Netflixa: @plaamkaa , a oprócz tego mnóstwo pięknych miejsc na świecie i w Polsce! :)

Zrzut-ekranu-2020-12-24-o-01.54.03.png

The post NAJLEPSZE SERIALE NETFLIX 2021 – MÓJ RANKING appeared first on Plaamkaa | Joanna Kieryk.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.