Lista blogów » Secret Garden

Nadchodzi jesień z SheIn

Zobacz oryginał
nowy%2Bpost301.jpg

Hej Hej dziewczynki! Czujecie już ten chłodny jesienny wietrzyk za oknem?? Widzicie pięknie zaczerwienione i pożółkłe liście na drzewach? Tak, nadchodzi jesień, a wraz z nią pogoda na swetry, skarpetki na spodniach i cudowne kolory!
Dzisiaj przygotowałam dla Was bardzo krótką, ale tematyczną listę MUST HAVE aktualną każdej jesieni, a mianowicie listę ze swetrami stworzoną wraz z SheIn.
Chyba każda z Nas uwielbia mięciutkie, mechate i przede wszystkim ciepłe swetry, dlatego wybrałam trzy wkładane przez głowę i trzy duże swetrzyska.
Wkładane przez głowę to fantazja sama w sobie, szalona panterka z bardzo popularną w tym sezonie czerwienią, brudny róż z perełkami i okazałymi, falbaniastymi rękawami i słodki róż z pomponami.
Z luźnych swetrów wybrałam bardzo fantazyjny z futerkowymi kieszeniami, klasyczny w warkocze i zwyklaka- czyli długi, beżowy sweter idealny na każdą okazję.
Do mojej szafy niedługo trafi jeden z nich, jak sądzicie, który wybrałam?? :)


SWETER 1                SWETER 2            SWETER 3 


2.jpg1.jpg



SWETER 1               SWETER 2             SWETER 3 




Zaloguj się, żeby dodać komentarz.