Lista blogów » Jestem Kasia

Modern Muse by Estée Lauder

Zobacz oryginał

3.JPG
Dobrze dobrane perfumy potrafią oddać naszą osobowość, dodać pewności siebie, a także sprawi , że czujemy się piękniejsze i bardziej atrakcyjne. Wybór idealnego zapachu to jednak nie lada wyzwanie, na rynku mamy przecież tyle różnych propozycji. Jak większość kobiet mam swoje ulubione perfumy, które kupuję już regularnie od pewnego czasu, jednak nigdy nie zamknęłam się na nowe zapachy, dlatego bez wahania zgodziłam się na przetestowanie nowego zapachu Estēe Lauder – Modern Muse.

 Perfumy Modern Muse to bardzo lekki, świeży zapach z kategorii kwiatowo-drzewnych. Pierwszy kontakt z tym zapachem nie wywołał we mnie szczególnych emocji, jednak po chwili, gdy zdążył się zespolić z moją skórą, dostrzegłam w nim coś ciekawego, lekko intrygującego. Teraz już wiem, że to zasługa jaśminu, który jest jednym z głównych składników zapachu. Bardzo lubię kwiatowe, słodkie perfumy, co też z pewnością wpłynęło na pozytywny odbiór Modern Muse. Zapach pasuje idealnie na co dzień, jak już wspominałam, jest lekki i świeży, krótko mówiąc, przyjemnie jest nim pachnieć w biegu dnia codziennego.

 Jeśli i Wy lubicie kwiatowe zapachy, to koniecznie zwróćcie uwagę na Modern Muse podczas najbliższej wizyty w perfumerii!

__

Suitable perfumes can express our personality, add self-confidence, and make us feel more beautiful and attractive. Selection of perfect fragrance is a challenging quest, the market is flooded with so many proposals of various perfumes. As most of women I have my favourites that I’ve been buying regularly for some time,  however, I’m always eager and open to try some new ones, so without hesitation I agreed to test new Estēe Lauder fragrance – Modern Muse.

Modern Muse is a light, fresh fragrance classified as a floral woody musk. Although the first contact with perfumes hadn’t trigger any particularly intense emotions, after a while, when the fragrance blended with my skin, I felt something. Something captivating and slightly intriguing. Now I know that it was due to jasmine, one of the top fragrance ingredients. I really like floral, sweet perfumes, and with certainty it has affected my positive receipt of Modern Muse. It’s a great daily fragrance, because as I’ve already mentioned, it’s light and fresh, so making a long story short, it’s a sheer pleasure to wear Modern Muse in everyday routines.

 If you also like floral scents, pay attention and test Modern Muse during your next visit in perfumeries!

4.JPG
6.JPG
1.JPG


Inspiracją do stworzenia Modern Muse była kobieta nowoczesna – piękna, intrygująca i niezależna. Jeśli chcesz poznać ten zapach, to napisz w komentarzu, dlaczego dopasowanie perfum do osobowości i temperamentu kobiety jest tak ważne. Mam do rozdania 5 mini flakoników produktu, które trafią do autorów najciekawszych komentarzy :)
Komentarze "konkursowe" można wystawiać do 17.03.2013 włącznie, wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni od zakończenia w tym samym poście. :)

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.