Lista blogów » Amour-15

MIX AUGUST

Zobacz oryginał
cats.jpg

Ostatnio razem z moją przyjaciółką doszłyśmy do wniosku, że zmarnowałyśmy wakacje. Nie robiłyśmy nic co robi się w te upalne dni. Nie jeździłyśmy na rowerowe wycieczki, nie smażyłyśmy się na słońcu, nawet nie byłyśmy nad wodą (no dobra ja byłam aż trzy razy). Postanowiłyśmy nadrobić przynajmniej jazdę na rowerze i mam nadzieję, że uda się Nam zrealizować ten plan. Ale dziś nie o przyszłości, a o tym co już było, czyli podsumowanie sierpnia :)

W pierwszym tygodniu sierpnia wróciłam do Polski po wakacjach w Niemczech. Muszę Wam powiedzieć, że pogoda w ten dzień była niesamowicie słoneczna i nawet klima nie dawała rady. Wróciłam na maksa wypompowana, ale i szczęśliwa - już tęskniło mi się za domem, chociaż cały mój pobyt - wypoczynek jak i pracę - wspominam bardzo miło. Było jednak kilka powodów dla których chciałam już być w domu.

Muszę Wam powiedzieć, że był to chyba najmilszy dla mnie miesiąc. Można powiedzieć, że czułam się tak jak kilka lat temu, kiedy jeszcze wszystko wydawało się banalnie proste - teraz też tak było :) Niestety to co piękne nigdy nie trwa wiecznie, ale i tak cieszę się, że wzbogaciłam się o pewne wspomnienia! 

W sierpniu podjęłam kilka decyzji dotyczących blogowania, a raczej jego formy, ale skutki moich postanowień zobaczycie za jakiś czas. Póki co muszę nadrobić zaległe posty, aby zacząć coś dla mnie nowego. Powrócił mi dawny power w blogowaniu i w ostatnich dniach posty pojawiały się dość często, póki co zostanę przy tej częstotliwości.

Nie było za to żadnych większych wydarzeń, tzn. było jedno wielkie dla mnie, ale dla Was to nic nie zmieniający fakt. Jedyną atrakcją było spotkanie blogerek w Rzeszowie, które odbyło się 29 w sobotę. Muszę Wam powiedzieć, że miło było zobaczyć moje blogowe koleżanki! Relację możecie przeczytać TUTAJ.
1.jpg

IMG_0030.JPG
nag%25C5%2582%25C3%25B3wekdopromocji.jpg
DSCF6345.JPG
po kliknięciu w zdjęcie zostaniesz przeniesiony do posta.

Oraz oczywiście rozdanie w którym do wygrania są kosmetyki marki Balea - zachęcam do udziału :)
DSCF6363.JPG


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.