Lista blogów » maniaszycia

Miss Wlkp

Zobacz oryginał


Witam wszystkich :) 
Jak wiecie brałam udział w konkursie Miss Polski Wielkopolski 2015.
Finał odbył się 26 kwietnia na Sali Ziemi na Targach Poznańskich.


Niestety nie udało mi się zdobyć żadnego tytułu ale cieszę się, że udało mi się dojść tak daleko. Udział w takim konkursie to bardzo fajna przygoda, a także poznanie dużo ciekawych ludzi, oraz zapoznaniem się z takim typem konkursów. Za rok jeśli będę miała okazję i możliwości, chciałabym jeszcze raz spróbować swoich sił. 


Miss-0331.jpg
Miss-0341.jpg
Miss-0981.jpg11211554_894152667310864_506054829_o.jpg
11179922_894152267310904_1931192584_o.jp




komplecik by : Zalla



Pozdrawiam Isabell :)

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.